Okrycie wierzchnie Reserved

Reserved, jako coraz chętniej wybierany sklep o charakterze sieciowym, ma niezwykle szeroką kolekcję. Jest ona w stu procentach reprezentowana na stronie internetowej, co znacznie ułatwia wybór i przeglądanie. Sklep Reserved oferuje okrycia wierzchnie przeznaczone dla pań i panów. Funkcjonują również specjalne punkty sieci pod nazwą Reserved Kids, w których do kupienia są ubrania dla dzieci. Towary podzielone są tam na podstawie wieku dzieci. Wybór również jest duży. Na przykład w kategorii dla dziewczynek do ósmego roku życia można znaleźć kilkanaście typów okryć wierzchnich. Mogą to być to kurtki i płaszczyki na wiosnę z materiału, w większości w kolorze różowym, który aktualnie preferuje większa częśc rodziców i dzieci.

Okrycia damskie
Kurtki dla kobiet w sklepie Reserved są rozmaite zależnie od sezonu. Na zimę będą to zazwyczaj długie kurtki puchowe. Wyposażone są one najczęściej w kaptur z futrem oraz pasek do ściągania w pasie. Kurtki takie są bardzo ciepłe i dobrze izolują od mrozu. Część oferty tworzą również okrycia wierzchnie w formie kurtek i niedługich płaszczyków, wykonanych z różnokolorowego syntetycznego futra. Kolekcja wiosenna natomiast obejmuje kurtki cieńsze i z innych materiałów. Jednym z występujących fasonów są lekkie płaszczyki w pastelowych barwach, wyposażone w duży kołnierz i ściągacze. Okrycia te posiadają spore kieszenie oraz zapięcie na suwak. Najczęściej jednak w ofercie dostępne krótkie kurtki. Będą to krótkie kurtki typu ramoneska, uszyte ze skóry lub z imitacji skóry, a także kurtki dżinsowe. Niektóre z nich ozdobione są ćwiekami.

Kurtki dla mężczyzn
Kurtki Reserved w kolekcji męskiej dostępne są również w niezwykle dużym wyborze. Wybór ten jest duży zarówno w kwestii fasonów i modeli, jak i materiałów, z których są uszyte. Część okryć męskich z kolekcji na wiosnę jest nieprzemakalna i posiada kaptury. W dziale „kurtki” znaleźć można także ocieplane bezrkurtki bojówki męskieiki. Kurtki męskie moga być jedno- lub dwukolorowe lub we wzór. Jednym z oferowanych wzorów jest typowe moro. W sezonie zimowym z kolei sklep oferuje panom ocieplane kurtki puchowe w różnych kolorach, choć w stosunkowo niewielkim wyborze.
kurtki (sprawdź informacje)