Oryginalne i wiecznie modne – najlepsze obuwie nie tylko dla pasjonatów biegania

Wiecznie modne, solidne i pasujące do wielu stylizacji. Buty oznaczone znakiem Nike nie bez przyczyny nieprzerwanie od lat cieszą się niesłabnącą sympatią Polaków.

Air Max to unikalna kolekcja firmy Nike. Zaprojektowana już w latach 90.,

więcej informacji tutaj

Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com

błyskawicznie stały się wręcz synonimem Nike. Wytrzymała podeszwa i wygodna wkładka sprawiają, że buty świetnie nadają się nawet do najbardziej intensywnych treningów. Wbrew obiegowej opinii, pasują jednakże nie tylko do sportowych zestawów. Znakomicie wypadają z dresem, ale w połączeniu z podwiniętymi spodniami i modnym podkoszulkiem stworzą modny zestaw, idealny na wieczór z bliskimi czy wypad do galerii handlowej.

Buty Nike Air Max dostępne są w różnych wersjach – dla pań i panów, na lato i na cały rok. Fasony różni także kolorystyka – od jednobarwnych, przez kolorowe, aż po klasycznie kremowe. Buty Air Max już na stałe zaznaczyły swoją obecność w historii mody. Ich projektant Tinker Hatfield chciał odznaczyć je na tle pozostałych butów dla biegaczy i umieścił poduszkę gazową nie w zakrytym miejscu. Jest to nie jedynie niebanalna cecha butów, ale także zwiększenie komfortu użytkownika. Obuwie Nike Air Max możemy zamówić na stronie internetowej .

nike

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Użytkownicy mogą nie tylko zaznajomić się z ofertą funkcjonującego od 2013 roku sklepu. Każdy wzór jest starannie opisany, a klient może obejrzeć też galerię foto. Sprzedawca zatroszczył się też o to, by na witrynie znalazła się tabelka rozmiarów, informacje dotyczące zamiany i dostarczenia obuwia. Internauci dodają także swoje opinie na temat konkretnego modelu butów. Ceny obuwia Nike Air Max sprzedawanego na stronie wahają się od 300 zł do około 600 złotych. Producenci gwarantują darmową wysyłkę, a kupujący mają aż 30 dni na oddanie zakupionego towaru – szczegóły tutaj.

Modne i oryginalne buty Air Max firmy Nike spodobają się nie tylko zapalonym biegaczom. Będą znakomitym uzupełnieniem sportowej, swobodnej stylizacji, ale sprawdzą się także w klubie fitness lub podczas długich spacerów. Z atrakcyjnej oferty prezentowanej na stronie każdy wybierze coś dla siebie.