Paski – kochamy czy raczej nie?

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie zasypane paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor bądź w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Miłośniczek takich kompletów jest rzekomo tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski pogrubiają i zaburzają proporcje figury.

Nie do końca jest to zgodne z rzeczywistością, powinno się zwyczajnie dobrać paski do własnej sylwetki i właściwie dobrać części pozostałego ubioru. Sukienki w paski wybornie spiszą się na sylwetce typu Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie kobiety o drobniutkiej i chłopięcej figurze będą niepowtarzalnie wyglądały właśnie w sukienkach tego rodzaju.

Sukienki Andrzejkowe

Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się idealnie noszona, na co dzień, pasek w talii wyraźnie podkreśli kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.
Prócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na odnajdziemy też spódnice w paski i tuniki – także w paski. Takim przykładem cudownej tuniki może być tunika Florentyna. Doskonała na lato, znakomicie wygląda z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze. Gdyż paski na tunice są szerokie potrzebne jest włożenie wysokich obcasów – w ten sposób zrównoważymy sylwetkę.

Zobacz też inne archiwum materiałów poruszających prezentowany temat – nie obawiaj się – wejście za darmo (https://fajneobuwie.pl/kategoria-produktu/artiker/artiker-damskie-buty/), więc kliknij ten odnośnik.

Przy wzorze tego typu powinniśmy uważać na długość tuniki – nie może być zbyt długa – wówczas optycznie przytnie nam nogi i zakłóci tym samym proporcje. Nie może być również zbytnio krótka – tunika niebywale nas poszerzy. A wszak nie o dodatkowe kilogramy nam chodzi.
W tym sezonie letnim odszukamy też mnóstwo spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obydwie spódnice w świetnie reprezentują się z gładkim topem są albowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie wymagają mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim pewnie zostaną. Rok rocznie możemy przebierać wśród wzorów i kolorów, w tym pośród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Warto aczkolwiek podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … uwielbianych!