Piękną być

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest ostatnimi czasy coraz bardziej trendy. Wargi to jeden z najistotniejszych fragmentów kobiecej twarzy, a także ciała, gdzie wydatne usta są uważane za bardziej interesujące oraz kuszące. Zabieg zwiększania ust trwa blisko pół godziny, jest praktycznie bezbolesny oraz zawsze stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

kriolipoliza

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Dzisiaj na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, który poprawia elastyczność tkanek – . Zabieg powiększenia warg kwasem hialuronowym rekonstruuje gęstość tkanek naokoło ust i powiększa usta. Poprawia kontur ust a także profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza troszkę bruzdy oraz zmarszczki, ujmuje także nieco lat. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie szykować oraz nie są wymagane specjalne badania, chociaż lekarz może wymagać ich wykonania, gdy uzna, iż to stosowne.

Aby odnaleźć podobne informacje na opisywane zagadnienie spójrz na link, a przeczytasz tam niesamowicie ciekawe wiadomości, które zapadną Ci w pamięć.

Modelowanie ust przebiega w znieczuleniu miejscowym – najczęściej z użyciem kremu znieczulającego.

Zabieg kosmetyczny trwa kilkanaście minut, pozwala na wykonanie zauważalnej korekty ust. Rezultat jest niestety krótkotrwały i utrzymywać się będzie blisko pół roku, gdzie po upływie tego czasu pacjenta czeka konieczność kolejnego zabiegu na powiększenie warg. Kriolipoliza jest zabiegiem zupełnie nieinwazyjnie redukującym tkankę tłuszczową. Określony jest do modelowania figury, lecz nie w celach pozbycia się otyłości. Przez zabiegi miejscowego ochładzania redukuje nadmiar tłuszczowej tkanki – brzuch, uda, boki pleców. Kriolipoliza jest zjawiskiem uszkadzania komórek tłuszczowych poprzez niską temperaturę. Przez sprecyzowany czas zasysana poprzez aplikatory skóra jest poddana chłodzeniu bez niszczenia sąsiednich tkanek. Statystyki wskazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki następuje po ok. 3 miesiącach.

Czas tenże wypływa z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednak efekt utrzymuje się przez blisko pół roku, a włączając czynnik dietetyczny na stałe. Widoczne rezultaty po zabiegu są uzależnione od rozległości a także stanu tkanki poddanej schładzaniu. Pacjenci pragnący ponowić zabieg w celu podtrzymania a także zwiększenia rezultatu mogą uczynić to, nie wcześniej niż po kolejnych 3 miesiącach. 100 procent z nich dostrzega różnice po odbytym zabiegu. Przeciwwskazaniami są brzemienność, karmienie piersią, zmiany na skórze.