Polska moda i dodatki

Polska jest krajem bardzo pięknych kobiet, to może stwierdzić każdy, kto odwiedził nasz kraj choć jeden raz w życiu. Nie dziwi więc, że w naszym kraju nie brak dobrze rokujących modelek a co z tym się wiążę projektantek mody.

Jedną z takich jest niewątpliwie Domi Grzybek. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi swą poważną karierę projektanta mody rozpoczęła rok temu. Jej stroje wyróżniają się tym, że są one tworzone w stylu casual, który jest szalenie trendy pośród ludzi młodych. Kreacja stworzone przez młodą łodziankę zostały już wyróżnione przez gro znanych pism takich jak Elle, Glamour czy też Vanity Teen.

Miałeś możliwość przeczytać tu masę interesujących artykułów, czyż nie? Równie autorska strona (https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/boho/) oczekuje na Ciebie pod poniższym linkiem, a tam dużo szczegółów.

Także stylisty wyjątkowo pochlebnie wypowiadają się na temat działalności Domi Grzybek.

Sama Domi Grzybek bardzo otwarcie mówi o tym, iż ją możliwość szycia ubrań niezmiernie cieszy. Mówi również o tym, że to co nosimy na sobie codziennie nie może wprawiać nas w ponury nastrój. Dla niektórych ludzi przecież ubrania bywają swoistym nośnikiem informacji. Odzież ma dla niej w sobie pewien zakamuflowany komunikat, który należy umieć jedynie odpowiednio rozszyfrować.

Autor: Clearly_Ambiguous

Pełna optymizmu moda to taka, która sprawia, iż wokół nas dostrzegalna jak również i odczuwalna jest ogromna doza energii. Moda ma zatem motywować oraz wprowadzać nas w wspaniały humor. Tego typu regułami kieruje się w swej pracy Domi Grzybek.

W trochę innej branży spełnia się inna młoda Polka, jaką jest Pola Zag. Jej domeną jest projektowanie biżuterii. Jak każda z pań Polaga Zag ubóstwia mieć, coś co jest wyjątkowe. Jej olbrzymia przygoda z projektowaniem biżuterii rozpoczęła się w momencie, gdy nie mogła kupić bransoletki pasującej do jej gustu. To skłoniło ją do zaprojektowana czegoś tylko dla siebie. Z czasem zainteresowanie jej projektami stało się tak olbrzymie, że pojawiały się następne ręcznie stworzone kolekcje, którymi zachwycają się kobiety nie tylko w Polsce. Pola Zag robi niewiarygodne rzeczy, które są dużą alternatywą dla powszechnie spotykanej biżuterii. Od niej różni się praktycznie wszystkim, zaczynając od oryginalnej formy, skończywszy na materiałach, które zostały zastosowane do jej produkcji.