Polskie kosmetyki typu naturalnego – a więc, Polska nie jelonek i też wiele umie!

W siec internetowej wewnątrz danej chwilce znajdziemy pełniutko produktów pochodzenia naturalnego, wewnątrz tego kosmetyków o tej dokładnej tematyce. Przeciwko pozorom nie bywają to tylko wytwory zagraniczne – w rzeczywistości najczęściej kupujemy produkty z naszej rodzinnej Polski, nawet i nie zdając sobie z tej rzeczy sprawy, najczęściej z powodu przybranej przez kosmetyk nazwy.

nowości

Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com
basen

Autor: MilitaryHealth
Źródło: http://www.flickr.com
polskie kosmetyki naturalne

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś po zbliżamy Państwu najmocniej popularne linie kosmetyków polskiego pochodzenia oraz w jaki sposób poznać, czy konkretny produkt jest Polski, czy też zagraniczny. Jedną rzecz co musisz uczynić to przeczytać nasz pisany dzisiaj felietonik!

Jak zostało już we wstępie napomknięte, często kupujemy kosmetyki, które pochodzą z naszej kochanej Polski, lecz nie posiadamy o tej rzeczy najbardziej małego pojęcia, dopóki nie zauważymy pewnego rodzaju charakterystycznych rzeczy, które znajdują się na wierzchu opakowaniu, a które znajdziemy na Każdym polskim produkcie. Mowa tu oczywiście o logach, metkach czy napisach itp. które to mówią z wielką dumą „Jestem Polskim produktem”, czy choćby „Pochodzę z Polski” (co oczywiste nie dosłownie). Polskie kosmetyki naturalne są to ponad wszystko takiego typu firmy jak choćby: Pierwszy CLOCHEE; 2. Lush Botanicals; 3. Purite, czy też Czwarty Resibo, nie wspominając już o numerze 5 czyli Sylveco. Jak można zauważyć, ani jeden spośród wymienionych kosmetyków naturalnych nie posiada polskiej nazewnictwa, poprzez co najczęściej je zakupując nie wiemy, iż bywają pochodzenia dokładnie polskiego.

Oczywiście poza wymienioną 5 istnieją również inne linie kosmetyków, na przykład projekt o polskiej nazewnictwie „domOWY KOSMETYK” pochodzący od Pani Ewy Rusin-Gazdy, ale o nich po piszemy być może innym razem.