Porady jak dobrać ubranie dla eleganckiego mężczyzny?

Nie masz pojęcia na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Po pierwsze, ważny jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeżeli jest to bawełna, to jest to trafny wybór. Bawełniane koszule są najbardziej uniwersalne, przepuszczają powietrze, a do tego zapewniają komfort noszenia.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze optymalnego dla swojej sylwetki fasonu należy sugerować się: własnym samokrytycyzmem, komfortem i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeżeli od lat lubimy klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. słysząc opinie, że prezentujemy się w nich odpowiednio, zaś fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. powodują, że z miejsca zaczynamy myśleć o diecie, to nie musimy na siłę starać się być modni.

Jeśli jednak mamy szczupłą sylwetkę – niech w szafie zawisną koszule męskie slim fit i dodatkowo spinki do koszuli, tutaj Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, poza tym są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i mniej zobowiązującej. Tym bardziej, że genialnie prezentują się w towarzystwie garniturów o dopasowanym fasonie. Niskich panów takie koszule wysmuklą dodając optycznie nieco centymetrów, natomiast u wysokich szczupłych mężczyzn, zaakcentują dobre strony sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci zaskoczą nas bogatym asortymentem – sklep z koszulami męskimi "Krzysztof".

Kolor to element, który przysparza chyba najwięcej kłopotu. Bezspornie warto posiadać w swojej szafie białą koszulę, ponieważ sprawdza się w każdej stylizacji. Jeśli nie mamy pomysłu na to, która koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest także jasny niebieski. Dobrze komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.

Zdecydowanie żaden mężczyzna nie będzie miał kłopotu z dobraniem zestawu używając błękitnej koszuli. Podsumowując: must have letniego sezonu to białe koszule i błękitnym kolorze.W męskiej garderobie od niedawna króluje róż, który stanowi idealne tło dla granatu lub beżu. Zatem włóżmy róż i już!Pamiętajmy, koszule z krótkim rękawem należy pozostawić na nieformalne okazje i nigdy nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie chcemy by kojarzono nas z „wujkiem Staszkiem na weselu”?