Poznaj sekretną broń na zmarszczki

Kwas hialuronowy stanowi jeden z najpopularniejszych oraz najbardziej skutecznych składników zawartych w kosmetykach, które mają jako swój cel spowolnić starzenie się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko część produktów uzyskiwanych na bazie kwasu, które spowalniają procesy powstawania zmarszczek.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

Kwas wspomaga proces wiązania wody w naskórku i jest obecny także w takich kosmetykach jak mleczko do demakijażu czy peeling do twarzy. Młody człowiek ma go bardzo dużo, jego ilość zmienia się wraz ze starzeniem. Skóra staje się wtedy wysuszona, co powoduje, że coraz bardziej zauważalne stają się zmarszczki. Kwas można stosować podskórnie lub łykać w postaci tabletek. Istnieje jeszcze inny sposób jego stosowania. Są nim kosmetyki , których składnikiem jest kwas. Podczas wybierania potrzebnego produktu istotne, by zwrócić uwagę na to, czy dobrze się wchłania – to najistotniejszy warunek sukcesu w kuracji kwasem.

Krem pod oczy , który zawiera kwas, zapobiega powstawaniu zmarszczek i czyni płytszymi już widoczne. Delikatna skóra pod oczami jest bardzo wrażliwa i to właśnie tam najwcześniej widoczne są pierwsze zmarszczki. Stosowanie kremu pod oczy natychmiastowo łagodzi uczucie napięcia skóry i usuwa wolne rodniki, spowalniając proces starzenia się skóry.

Krem z zielonej herbaty jest rozwiązaniem odpowiednim dla osób dbających o cerę po po 40-ce. Stosowanie kremu z zielonej herbaty dostarcza tlen do komórek, redukuje podrażnienia, nawadnia skórę.

Balsam do ciała, którego składnikiem jest kwas hialuronowy, umożliwia dokładną pielęgnację całego ciała. Wzmacnia warstwy skóry właściwej, przyspiesza wnikanie składników odżywczych oraz usuwanie niepotrzebnych substancji znajdujących się wewnątrz skóry.

Gdy będziesz szukać innych tego typu informacji na wątek omawiany w powyższym wpisie, to wejdź tu apteka franczyza – na pewno te materiały również Cię zaciekawią.

Stosowanie balsamu do ciała, podobnie jak kremu antycellulitowego nadaje skórze blasku.

proponowanym rozwiązaniem skierowanym do pań, które chcą zwalczyć cellulit, jest krem antycellulitowy zawierający kwas. Krem polecany jest do kuracji odchudzających, zmniejsza efekt skórki pomarańczy, pozostawia skórę jędrną i nawilżoną.

Suche i popękane dłonie to również wyzwanie dla kremów do rąk i środków produkowanych na bazie kwasu hialuronowego. Krem do rąk intensywnie nawilża, zapobiega szybkiemu starzeniu się pod wpływem promieni słonecznych, czyni miękkim naskórek i opóźnia proces starzenia się skóry na dłoniach.

Źródło: NANTES