Printy na letnich ciuchach – kochamy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić lub nie, lecz trzeba przyznać, że wyglądają świetnie. Zwyczajna, prosta sukienka zupełnie zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl

Tego rodzaju sukienki letnie znakomicie nadają się dla pań, które pragną zakamuflować felery sylwetki. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości sylwetki.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeśli sukienka jest dopasowana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym wypadku nic ukryć. Gładki, jednolity materiał będzie niemiłosierny dla nas. Całkiem, co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na zakamuflowanie pewnych niedoskonałości są zdecydowanie większe.

Sprawdźmy, jakie nadruki są hitami tego lata?
Musicie przyznać, że trudno odkleić wzrok (pozostałe informacje na stronie – badanie wzroku i dobór okularów we Wrocławiu) od tego rodzaju sukienek, prawda?
Wdziewając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, żeby nie przeholować z dodatkami. Obowiązuje złota reguła subtelności – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj istotną rolę, dodatki mają pozostać dodatkami. Nie zakładajmy nazbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej zostawić na inną okazję. Jeśli koniec dnia albo dzień zapowiada się chłodniej i zakładamy coś na wierzch – niech bolerko albo sweter również będą w łagodnych, jednolitych barwach.