Przed świętami zadbaj o oszałamiający wizerunek na sylwestra!

W mroźne zimowe dzionki nasza cera potrzebuje wyjątkowej ochrony. Szczególnie że w planach mamy zwariowaną noc sylwestrową i bale w karnawale. Co w takim razie sobie zafundować?

Jednym spośród najbardziej efektywnych, a przy tym coraz bardziej popularnych, jest proces infuzji tlenowej. Opiera się on na wpuszczeniu pod skórę bardzo skoncentrowanej dozy elementów odżywczych za pomocą O2 pod dużym ciśnieniem. Dzięki powiązaniu potężnej dawki składników z tlenem zabieg ten daje efekt prawie że natychmiast. Żeby rezultat obronił się dłużej, konieczne jest przeprowadzenie sekwencji zabiegów a potem – w miarę konieczności – powtarzanie ich z grubsza co pół roku. O ile interesuje nas infuzja tlenowa zapewnia nam parę ekskluzywnych salonów piękności, w których możemy się temu zabiegowi poddać. Warto to wykorzystać, zwłaszcza że jednokrotnie zajmuje to około 1,5 godziny, a rezultat 1-ego zabiegu utrzymuje się przeszło tydzień.
przedłużanie rzęs wrocław

Autor: Klaus Post
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyczka wrocław
Przy okazji możemy również zadbać o bardziej efektowne wyniki dla naszej aparycji i przykładowo udać się na nasycenie bądź wydłużenie rzęs. Tego typu przedłużanie rzęsy oferuje w wielu gabinetach, również w tych, które parają się infuzją tlenową. Skutek na pewno będzie spektakularny, a przecież każda z pań chce sprawić wspaniałe wrażenie w trakcie imprezy.

Na takowych zabiegach nie warto oszczędzać – dobrze i fachowo wykonane przedłużanie rzęs jest godne każdej zapłaty. Gdy potrzebujemy zastać kogoś takiego jak wiarygodna kosmetyczka (np salon art beauty) Wrocław przynosi mnogie sposobności – trzeba jedynie nieco poszukać.