Przygotujmy się na cieplejsze dzionki – polecane kosmetyki

Po długim czasie oczekiwania przyszła do nas wiosna. Oczekiwaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z ochotą wyrzuciliśmy do głębokiej szafy grube kurteczki i cieplutkie kozaki. W końcu możemy obnażyć troszeczkę ciała. Jednak zanim to zrobimy, jesteśmy zobowiązani troszkę o nie się zatroszczyć. Po męczącej i wyjątkowo pochmurnej zimie powierzchnia naszej skóry jest zmęczona i szarawa.

Pomógłby jej ekspresowy zastrzyk promieni słonecznych. Nie chodzi jednak o to, by pobiec od razu do gabinetu z lampą. Jesteśmy w stanie nadać naszej skórze wspaniały kolor bez takich gwałtownych metod. Udajmy się do pobliskiej drogerii i zakupmy dobry scrub do ciała oraz balsam brązujący lub innego rodzaju kosmetyk, np.

Czekamy na Ciebie! Zatem jesteśmy na stronie (http://www.permanent24.pl/pl/i/O-nas/8) – nasze kolejne artykuły pełne interesujących wątków są już gotowe. Należy tylko kliknąć w link.

guerlain tusz. Po prysznicu nałóżmy na całe ciało pierwszy kosmetyk konkretne informacje, a w drugiej kolejności wmasujmy uważnie balsam. Robiąc tak, nasza skóra będzie rozświetlona i nabierze naturalnego, delikatnego odcienia.

plaża

Autor: 4Logis.pl
Źródło: 4Logis.pl

Podczas zimowych miesięcy, kiedy zabrakło nam słońca, spożywaliśmy zbyt duże ilości rozmaitych słodyczy, które leczyły nas z depresji. Teraz jest pora aby zdjąć z siebie zalegające kilogramy, tak aby latem były byśmy w stanie się pochwalić okazałą figurą na plaży. Dobrą dietę oraz ruch na wolnym powietrzu wspomogą na pewno dobre kosmetyki (perfumy lolita lempicka). Jeżeli bezustannie borykamy się z pomarańczową skórką, zakupmy odpowiedni krem, który pomoże nam uporać się z tym problemem.

Pora odświeżyć naszą zmęczoną twarz. Przede wszystkim, nasza cera po sezonie zimowym potrzebuje właściwego nawodnienia. Dobry nawilżający krem to rzecz niezbędna w naszej kosmetyczce. Warto też zaopatrzyć się w porządny krem przeciwzmarszczkowy. Krem pod oczy to kolejny istotny kosmetyk, bez którego trudno się obejść. Na noc najlepiej wybrać bardziej bogaty w składniki. Wiosną możemy poszaleć z kolorami. Wybierzmy te cienie do powiek, które nie podrażnią nam spojówek.

Też teraz jesteśmy zobowiązani już zakupić kosmetyki do opalania. Chociaż wydaje się nam, że nie jest tak gorąco jak w lecie, to jednak słońce potrafi konkretnie przygrzać. Warto mieć w torebce krem z odpowiednim filtrem, który ochroni nas przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. I jeszcze tylko okulary przeciwsłoneczne i jesteśmy w stanie czekać na lato.