Przywitaj wiosenne dni zabiegami pielęgnacyjnymi, które uczynią, że będziesz młoda oraz piękna

Kiedy nadchodzi wiosna chcemy poczuć się młodziej oraz piękniej. Odważniej decydujemy się zatem na fachowe zabiegi upiększające, których celem staje się podkreślenie i pielęgnowanie urody. Współczesna medycyna estetyczna zapewnia innowacyjne narzędzia oraz zabiegi, po których można czuć się wręcz cudownie.

Zabieg kosmetyczny

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy pragnie się (fotoporcelana.net) odświeżyć skórę

Z upływem lat skóra starzeje się, gubi sprężystość, częściej poddaje się cellulitowi oraz gromadzi tkankę tłuszczową. Nie wygląda już tak estetycznie i potrafi stać się przyczyną poważnych kompleksów. Pomyślnie są operacje, które podejmują walkę z mijającym czasem oraz ograniczają jego symptomy. Takim zabiegiem okazuje się chociażby mezoterapia, którą można wykonać w dobrych gabinetach kosmetycznych. Mezoterapia pozwala aplikować wprost do skóry dobroczynne substancje lecznicze, jakie doskonale wpływają na regenerację naskórka. Zabieg ten wykonywany zostaje metodą igłową, przy zastosowaniu bardzo cienkich igiełek lub metodą bezigłową z wykorzystaniem elektroporacji przy użyciu pola elektrycznego. Źródło: Zabieg ten cieszy się wielkim wzięciem, bo przynosi doskonałe efekty w likwidowaniu zmarszczek, kurzych łapek, jak też w ulepszaniu kolorytu skóry.

Popraw naturę oraz powiększ swe wargi

Usta to zmysłowa i piękna część twarzy, która znacząco oddziałuje na urodę. Zdarza się mimo wszystko, że nie jest się usatysfakcjonowanym z ukształtowania własnych warg i decyduje się na ich korektę. Spośród zabiegów korygujących wizerunek ust, powiększanie ust szczyci się wielkim zainteresowaniem .

Jak zadbać o usta latem?

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Poddają się mu przede wszystkim osoby, u których jedna z warg jest wykształcona w mniejszym stopniu. Zabieg opiera się na wprowadzeniu w wargi kwasu hialuronowego w postaci żelu oraz jest wykonany po znieczuleniu odpowiednim kremem. Owocem zabiegu są duże i przyjemnie wygładzone usta.

Przygotuj się dobrze do zaplanowanych zabiegów

Każdy zabieg kosmetyczny wymaga starannych przygotowań, jakie powinny obejmować wywiad przeprowadzany przez specjalistę. Należy również pamiętać, że przed wykonaniem zabiegu powiększania ust należy na parę dni odłożyć aspirynę i leki przeciwzapalne. Nie powinno się też wystawiać ciała na działanie znacznego ciepła, trzeba więc rezygnować z solarium, sauny oraz opalania.