Rambo drzemie w wielu z nas

Moda na militaria od wielu lat przeżywa renesans. Powodem tego jest fakt, że militarne ciuchy nie tylko są szykowne i oryginalności, a sprytnie łączone z ciuchami sportowymi sprawiają, że jest nam wygodnie i na luzie. Nie bacząc na nasze pokojowe usposobienie pobawmy się więc w zbrojny konflikt, a przynajmniej w rewolucję w naszej garderobie.

Czołg T-34

Kamuflaż multi cam wyrósł z kamuflażu wojskowego Scorpion Pattern, stosowanego z powodzeniem w armii amerykańskiej.

Zaciekawił Cię ten wątek? Zatem wejdź w link do serwisu odzież trekkingowa damska i ciesz się innymi tekstami. W razie jakiś wahań – zwróć się do nas.

Oficjele zdecydowali się jednak na inny rodzaj kamuflażu i tak multi camo trafił na rynek mody. Kamuflujące połączenie plam barwnych powstałych z mieszaniny beżu, brązu i zieleni trafiło na wybiegi i do dziś święci triumfy popularności. Firmy takie jak Tru-Spec, Rothco czy BlackHawk specjalizują się w produkcji tej odzieży, gdyż gwarantuje ona najwyższą jakość i idealnie nadaje się nie tylko na wyprawy, ale również na codzień.

Styl militarny w wojsku

Autor: 176th Wing Alaska Air National Guard
Źródło: http://www.flickr.com

Spodnie taktyczne stosowane przez specsłużby i elitarne oddziały wojskowe mają ogromne wzięcie również wśród cywili. Są zaimpregnowane teflonem, mają dużą liczbę wygodnych klapek i schowków, a profesjonalne taśmy umożliwiają dołączenie ładownic i kieszeni. Są idealne na survival, ale zarazem na tyle stylowe, że znajdują zapalonych zwolenników. Uzupełnione o pasek pleciony z nylonowej taśmy stają się po prostu wyjątkowym ciuchem prezentującym wojskowy styl.

Bojówki wojskowe to spodnie moro z charakterystycznym wzorem multi camo, choć ich wariacji kolorystycznych jest mnóstwo. Ważniejsza niż ich design jest jednak ich jakość, dzięki 50% bawełny i 50% nylonu są niezwykle lekkie, a zarazem piekielnie odporne. Wyśmienicie sprawują się w każdych warunkach pogodowych. Być może dlatego kupują je ludzie w różnym wieku i mający różnorakie poglądy.

Odwiedź naszą następną witrynę. Tam znajdują się ciekawe informacje. Prosimy – doczytaj szczegóły (https://www.boro-laser.com.pl/k98,dla-niej.html). Będzie nam niezmiernie przyjemnie, jeśli newsy będą Ci się podobać.

Łączy ich jedno – umiłowanie komfortu i tęsknota za męską przygodą.