Red, black, blue?

W tym sezonie kolekcja sukienek w sklepie internetowym jest rzeczywiście imponująca. Odnajdziemy sukienki w kolorze czerwieni, zielonym, niebieskim. Dla amatorek koloru turkusowego i miętowego – tak niezwykle modnego w tym sezonie – firma oferuje także kilka modeli.

Tunika

Źródło: www.melanzsklep.pl
Znaczna część sukienek to sukienki raczej krótkie, dochodzące do połowy uda albo kończące się przed kolanami. Dla trochę młodszych klientek, i zarazem amatorek printów, przygotowano całą serię ujmującą sukienki, piękne tuniki jak również spodnie damskie. Z kolei panie w trochę większym rozmiarze, do pięćdziesiątego czwartego rozmiaru łącznie, mogą wybierać wśród sukienek jednolitych albo wzorzystych – jak na przykład sukienka Daniela albo sukienka Penny, z rękawkiem albo bez rękawka. Wiele modeli sukienek odnajdziemy w rozmaite wzory, od kwiatów, przez paski i groszki, na asymetrycznych wzorach kończąc. Dominują fasony na ogół dopasowane, z fantazyjnymi dekoltami. Wśród innych fasonów na wyróżnienie zasługuje sukienka Amelia, której dół jest uszyty w fasonie litery A. Oczywiście sukienki są ciut dłuższe i dosięgają do kolana bądź minimalnie za kolano.

Właściwie na kobiety w każdym wieku i rozmiarze odszukają coś dla siebie. Mnóstwo modeli sukienek jest dostępnych w żywych barwach, tak typowych dla sezonu letniego. Jednym z częściej występujących kolorów jest kolor czerwony, zwłaszcza w kolekcji dla młodszych klientek, idących z duchem czasu. Wśród ofert modeli odnajdziemy zarówno sukienki idealne wielkie wyjście, jak również – co ciekawe – sukienki codzienne. Bo w końcu, kto powiedział, że czerwony to jedynie kolor imprezowy? Sukienka (ubrania XXL – sklep intenrnetowy https://bylola.pl/) Magdalena jest tego najlepszym przykładem – czerwona, o trapezowym fasonie świetnie nadaje się, na co dzień.