rewolucje odzieżowe na wiosnę

Idzie okres wiosenno- letni. Pora na wymianę szafy. Na pewno wielu uraduje perspektywa zrzucenia ciężkich, grubych i ciepłych kozaków, czy śniegowców. Razem z szalikiem, czapeczką i płaszczem przeczekają bez sprzeciwu do kolejnej zimy. Zanim jednak wrzucimy je w najgłębszy kąt naszej garderoby, dobrze by było je właściwie zabezpieczyć. Przede wszystkim, wyczyśćmy sumiennie zimowe buty. Następnie, jeśli są to buty ze skóry, wypucujmy je starannie.

Dopiero teraz jesteśmy w stanie wsadzić je do torby i pożegnać się z nimi na nieokreślony czas. Teraz nadeszła pora na zakup wiosennego obuwia. Każdy sklep deichmann kusi różnorodnością barw i wzorów. W czym jesteśmy w stanie wybierać w tym sezonie? Wczesną wiosną przydadzą się z pewnością botki deichmann. Są nie tylko bardzo kobiece, ale zapewniają więcej ciepła niż tradycyjne czółenka. Mokasyny to propozycja dla kobiet z klasą, które lubią się wyróżniać. Ich męski, czupurny fason zwraca na siebie uwagę. Z kolei, wielbicielki dziewczęcego stylu są w stanie zaopatrzyć się w nieśmiertelne baleriny, które ciągle będą na topie . Dziewczyny, które chcą być na czasie, mogą zaopatrzyć się w lordsy, które będą królować też w tym sezonie. Dla tych, które chwalą sobie wygodę, na stoiskach sklepowych czekają trampki, które można nosić i do spódnicy i do spodni. Równie dopasowane są meliski, które błyskawicznie zdobyły ulice całego świata. A gdy zrobi się już cieplej, na czasie będą sandały deichmann. Idealnie się sprawdzą też lekkie espadryle.

Nad morze natomiast najlepiej pojechać w przewiewnych japonkach (fajne modele).

W sezonie wiosenno- letnim za każdym razem mile postrzegane są pantofle na obcasie lub platformie. Ważne jest by były one charakterystyczne – w innym kolorze, we wzorki albo z odmiennego materiału. Bardzo popularne są buty z kokardą. Może być ona już doczepiona do pantofla lub do zawiązania- możemy wtedy eksperymentować z kolorami. Poszukujmy na wiosnę i lato kolorów nasyconych i rażących. Mile widziane będą też każdego rodzaju wzory. Zanim jednak znajdziemy jakąś uroczą parę, wypróbujmy , czy buty są wygodne- to jest ważniejsze od trendów!