Rozmaita, znakomita biżuteria

Nadrzędna dewiza, o jakiej stale wypada pamiętać zakładając biżuterię mówi o tym, aby zachować umiar. Zakładając nadmiernie dużą ilość biżuterii, miast zabłysnąć, możemy nadszarpnąć poczucie należytego smaku.

Srebrny naszyjnik

Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com
Niekoniecznie, jeśli składniki wyglądają cudownie oddzielnie, będą również tak wyglądać połączone. Najodpowiedniej, ażeby jeden punkt przyciągał uwagę. Wstrzemięźliwość to najlepsza droga do wytworności i stylu.

Do pracy wskazana jest biżuteria prosta, w klasycznym stylu, nie rzucająca się mocno w oczy. Ma ona pełnić rolę dyskretnego uzupełnienia i zaakcentowania charakteru. Jest możliwość zakładać naszyjniki srebrne, bądź niewielkie kolczyki. W przeciągu dnia winno wybierać się srebrną biżuterię, a unikać złotej. Srebrna biżuteria jest znakomitym uzupełnieniem prostych, biurowych okryć. Zaszaleć z biżuterią możemy w czasie wieczornych wyjść. Na taką możliwość świetnie sprawdzą się długie kolczyki z bransoletą z lśniącymi w blasku świateł kamieniami.
Przeróżną, imponującą biżuterię proponuje jubiler (sprawdź tutaj) – https://e-sentiell.com/ – online – o jubilerze online. Bez opuszczania mieszkania poczynimy wspaniałe sprawunki, jakie zostaną doniesione do domu.
Ażeby jednak ustrzec się śmieszności powinno się unikać nakładania zbyt dużej ilości biżuterii, porządniej postawić na jeden, przyciągający uwagę akcent, niż przydusić nadmiarem rozmaitego rodzaju ozdób.

Jeśli założymy bardzo fascynujący naszyjnik, lepiej odstąpić od założenia kolczyków, tym bardziej, jeśli obie te części w takim samym stopniu przyciągają uwagę. Zakładanie kompletów biżuterii jest akceptowalne pod warunkiem, że komplet ten posiada klasyczną stylistykę.