Rozstępy – nader istotny kłopot, z którym boryka się dużo kobiet

Stanowią linijne ubytki w skórze właściwej. Przybierają postać wrzecionowatych pasm. Na ogół pojawiają się na udach, pośladkach oraz piersiach.
Powstają w wyniku nadmiernego rozciągnięcia skóry.

olejek

Autor: Belgravia Polska
Źródło: Belgravia Polska
zabiegi na rozstępy
Opakowanie chusteczek potrzebne w czasie alergii

Autor: Mike Linksvayer
Źródło: http://www.flickr.com
Z tym problemem zmaga się przeszło siedemdziesiąt procent kobiet w różnym przedziale wiekowym. Zaliczasz się do wspomnianej grupy? Nieestetyczne czerwone albo białe „pręgi” spędzają Ci sen z powiek? Spokojnie wcale nie musi tak być.

Mamy zamiar zaprosić Cię do przejrzenia naszego szczegółowego wpisu. Naciśnij łącze tu… (http://prokad.com.pl/drzwi/stolarka-stalowa-przeciwpozarowa/) i przenieś się do kolejnej strony.

I choć nie da się ukryć że usuwanie rozstępów jest z całą pewnością czasochłonnym procesem, to może zakończyć się powodzeniem. Wystarczy skorzystać z serii specjalistycznych terapii przeprowadzanych w salonach kosmetycznych. Jakich? Na rynku znajdziemy nadzwyczaj szeroką ofertę. Dermabrazja mechaniczna, mezoterapia, laser frakcyjny, peeling oczyszczający, karboksyterapia – wymieniać można bez przerwy. Pojawia się jednak pytanie: które zabiegi na rozstępy są najskuteczniejsze? Nie ma jednej dobrej odpowiedzi.

Ciekawy tekst? Zatem zachęcamy Cię, abyś przeglądnął kolejne informacje ze strony (www.centrumcryo.pl/), którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Wejdź więc w poniższy link.

Bardzo wiele zależy bowiem od tego, w której fazie „rozwoju” znajdują się rozstępy. Dermabrazja i peeling, złuszczając skórę powodują, że zmiany stają się mniej widoczne, lecz ich całkowicie nie eliminują.

Aktualnie coraz popularniejsza staje się radiofrekwencja mikroigłowa, czyli najprościej rzecz ujmując terapia polegająca na jednoczesnym nakłuwaniu i stymulowaniu skóry za pomocą fal radiowych. Opisana metoda umożliwia nie tylko efektywne pozbycie się rozstępów ale też usuwanie blizn Warszawa a także zmarszczek.

Więcej na stronie