Rozstępy – nader istotny kłopot, z którym boryka się dużo kobiet

Stanowią linijne ubytki w skórze właściwej. Przybierają postać wrzecionowatych pasm. Na ogół pojawiają się na udach, pośladkach oraz piersiach.
Powstają w wyniku nadmiernego rozciągnięcia skóry.

olejek

Autor: Belgravia Polska
Źródło: Belgravia Polska
zabiegi na rozstępy
Opakowanie chusteczek potrzebne w czasie alergii

Autor: Mike Linksvayer
Źródło: http://www.flickr.com
Z tym problemem zmaga się przeszło siedemdziesiąt procent kobiet w różnym przedziale wiekowym. Zaliczasz się do wspomnianej grupy? Nieestetyczne czerwone albo białe „pręgi” spędzają Ci sen z powiek? Spokojnie wcale nie musi tak być. I choć nie da się ukryć że usuwanie rozstępów jest z całą pewnością czasochłonnym procesem, to może zakończyć się powodzeniem. Wystarczy skorzystać z serii specjalistycznych terapii przeprowadzanych w salonach kosmetycznych. Jakich? Na rynku znajdziemy nadzwyczaj szeroką ofertę. Dermabrazja mechaniczna, mezoterapia, laser frakcyjny, peeling oczyszczający, karboksyterapia – wymieniać można bez przerwy. Pojawia się jednak pytanie: które zabiegi na rozstępy są najskuteczniejsze? Nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Bardzo wiele zależy bowiem od tego, w której fazie „rozwoju” znajdują się rozstępy. Dermabrazja i peeling, złuszczając skórę powodują, że zmiany stają się mniej widoczne, lecz ich całkowicie nie eliminują.

Aktualnie coraz popularniejsza staje się radiofrekwencja mikroigłowa, czyli najprościej rzecz ujmując odwyk alkoholowy poznań polegająca na jednoczesnym nakłuwaniu i stymulowaniu skóry za pomocą fal radiowych. Opisana metoda umożliwia nie tylko efektywne pozbycie się rozstępów ale też usuwanie blizn Warszawa a także zmarszczek.

Więcej na stronie