Sandały Source pomogą nam przebyć nawet trudną drogę

Sandały Source cieszą się największą popularnością

Im więcej maszerujemy, tym mocniej zależy nam na tym, by buty były wygodne, nie kaleczyły oraz odpowiednio chroniły kostkę. Dlatego właśnie tak wielu obywateli, zwłaszcza tych, którzy uwielbiają dalekie marsze, decyduje się na sandały Source. Okazują się one właściwie ukształtowane, dzięki czemu podeszwa natychmiast dopasowuje się dobrze do stopy, na dodatek mają umacniane paski, które dobrze przytrzymują nogę, przy jednoczesnym zapobieganiu otarciom i odciskom.

buty, sklep górski, turystyka

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały nadają się na każdą pogodę, ponieważ mają funkcję klapka, a paski bardzo szybko schną (sprawdź ofertę). Ciekawostką okazuje się także to, że mają one gwarancję zielonego miejsca, a więc możemy je oddać na gwarancji przez dwa lata, lub tak długo, jak długo jest widoczny zielony punkt znajdujący się pod podeszwą. To sprawia, że mamy niejako zatwierdzenie ich niesamowitości.

Śpiwory Małachowski okazały się sprawdzane w trudnych warunkach

Nawet mroźna noc w namiocie ma szansę się kojarzyć z czymś przyjemnym, gdy będziemy na nią dobrze przyszykowani. Należy mieć śpiwory, które testowane okazały się w najgorszych miejscach, a zatem na Evereście, gdyż wtenczas będziemy posiadali świadomość, że skoro spisały się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach także sobie poradzą. Właśnie takie okazują się śpiwory Małachowski (link do strony), które możemy zakupić w odpowiednich sklepach proponujących wyposażenie sportowe i wspinaczkowe, lecz mamy szansę go również kupić przez internet. Takie śpiwory stosują właściwą technologię, która powoduje, że z jednej strony są niesamowicie lekkie i dobre w składaniu, a z drugiej skutecznie osłaniają przed mrozem.


Musimy być odpowiednio przyszykowani

namioty, sklep górski

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Kiedy co chwilę planujemy piesze wycieczki oraz do tego jeszcze uwielbiamy wędrować z namiotem, to musimy posiadać dobry sprzęt. Dobrze dobrane obuwie, właściwy plecak, solidny namiot i ciepły śpiwór okazują się tutaj podstawą. Tylko dzięki temu mamy szansę posiadać pewność, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na niepożądane dolegliwości.