Skuteczne sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Wiosna już tuż tuż trzeba pomyśleć o powrocie do formy sprzed zimowego lenistwa. Kiedy nie chcesz chodzić na zajęcia gimnastyczne, spraw sobie własną salę ćwiczeń w przedpokoju. Ćwicz, kiedy masz ochotę i jak długo chcesz, nie przejmując się czasem otwarcia klubów. Bądź swoim własnym trenerem i zamiast wylewać siódme poty w małych salach, odnajdź odrobinę przyjemności w samodzielnym treningu.

Autor: iStock.com

Jak to zrobić? Nic bardziej prostego. Wystarczy posiadać parę urządzeń, które w przeciwieństwie do sprzętów na siłowni, będą ćwiczyły wszystkie mięśnie. Idealnym przyrządem może zostać orbiterek magnetyczny. Od pewnego czasu cieszy się sporym wzięciem, ponieważ jest multifunkcjonalny w użytkowaniu i łączy w sobie zalety ćwiczeń na kilku urządzeniach za jednym zamachem. Ponad to pozwala osiągnąć planowane efekty takie jak utrata wagi, bardzo szybko. Prawie wszystkie orbiterki posiadają komputer, dzięki któremu osoba ćwicząca potrafi kontrolować parametry takie jak temp, czas. Orbiterek jest także korzystny dla zdrowia – nie obciąża kręgosłupa.

Autor: Sport-shop.pl

W zależności od potrzeb można wybrać na nim indywidualny rodzaj treningu.

Ten odnośnik do serwisu okulary online kieruje do niezwykle ciekawej witryny, która ma równie interesujące dane na omawiany temat.

Do jego pozytywnych aspektów można wymienić: poprawę muskulatury ciała, wyrzeźbienie dolnych i górnych partii, zmniejszenie cellulitu oraz zwiększenie wydajności oddechowej. Orbiterek cena, to kwestia, która nie powinna nas zniechęcić. Przyzwoite urządzenie jesteśmy w stanie kupić już za 700zł. Te droższe to wydatek rzędu orbiterek nie ma dużych przeciwwskazań wiekowych, to statystyki pokazują, że głównie użytkują go kobiety.

Dla mężczyzn również mamy propozycję: atlas do siłowni. Jest to typowe urządzenie, które pomaga rozbudowywać takie mięśnie jak: mięśnie grzbietu, pośladki, bicepsy. Chcąc mieć taki sprzęt, należy wziąć pod uwagę, że zajmuje trochę miejsca, stąd najlepiej byłoby gdyby się składał. Atlas w domowej siłowni to wydatek 1200zł. Spory, ale biorąc pod uwagę efekty – zgrabne ciało, to całkiem korzystny.

Ruch to zdrowie. Powiedzenie stare jak świat, ale jakże prawdzie. Zatem do ćwiczeń drogie panie i drodzy panowanie, aby tego lata prezentować na plaży nie tylko spalone słońcem, ale przede wszystkim umięśnione sylwetki.