Śmieszne upominki na osiemnastkę. Co można kupić gdy idziemy na dużą imprezę?

Osiemnastka to ważne wydarzenie w krótkim życiu nastolatka, na które z niecierpliwością się czeka. Nie tylko oznacza wejście w dorosłość, lecz także decydowanie o sobie, otrzymanie dowodu, możliwość pójścia na prawo jazdy itp.

sukienki

Autor: Pavlina Jane
Źródło: http://www.flickr.com

Osiemnastka kojarzy się z wieloma przywilejami – możliwość kupna alkoholu, możliwością pójścia na imprezę i do innych miejsc z napisem „dozwolone od lat 18”.
Często druga klasa szkoły średniej to rok hucznych osiemnastek.

Czy ten materiał Cię zainteresował? W takim przypadku sprawdź inny oryginalny serwis www (https://www.jagna.pl/lupoline-m-15.html), który też posiada ciekawe materiały.

Młodzież wzajemnie zaprasza się na imprezy, które organizuje wspólnie lub bez innych solenizantów, z większym albo mniejszym nakładem finansowym. Czasem solenizant rozkłada świętowanie na dwie imprezy i organizuje urodziny dla bliskich oraz dla przyjaciół. Często osiemnastka to ogólnie ostatnia impreza, na którą sprasza się rodzinę przed następnymi ważnymi momentami w życiu, takimi jak ślub czy roczek. Jednak część solenizantów najzwyczajniej w świecie zdaje sobie sprawę z tego, że może otrzymać zastrzyk gotówki i w ten sposób po imprezie opłacić sobie kurs prawa jazdy albo inny kosztowny, lecz długo oczekiwany upominek. Rodzaj i charakter upominku są bardzo związane z tym, co łączy nas z solenizantem. Sporo ludzi stawia na Prezenty połączone z wejściem w dorosłość, kojarzące się z seksem, niezależnością albo piciem alkoholu. Są to zwykle małe prezenty, jak kufle, śmieszne skarpetki męskie, krawaty, świecące kieliszki, gra w alko-chińczyka itp. Czasem jednak większa liczba ludzi decyduje się złożyć się na podarek i jest to kupon na spróbowanie jakiegoś sportu ekstremalnego, bon upominkowy do sklepu odzieżowego, zestaw ekskluzywnych kosmetyków i perfumy. Jeżeli całkiem dobrze znamy osobę, jaką chcemy obdarować, kupno prezentu nie będzie bardzo trudne i nie będą nam kołatały w głowie tylko śmieszne skarpetki męskie.

Gwiazdy na wybiegu Natalii Jaroszewskiej

Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Na osiemnastkę możemy iść na kręgle, wynająć lożę w knajpce i zaprosić jedynie najbliższych znajomych, czy można pójść do dyskoteki z całą klasą i znajomymi.

Wszystko to oczywiście zależy od ludzi organizujących osiemnaste urodziny. Gdy już wiemy, jaki styl będzie mieć impreza (sukienka koronkowa) urodzinowa, dostosujmy do niej swój podarunek, by zarówno trafić w typ solenizanta, oraz mieć poczucie, że to podarek dostosowany do sytuacji.