Sportowe obuwie dla kobiet i mężczyzn – najbardziej popularne kolekcje

Niezmiennie kultowymi markami jeśli chodzi o ofertę damskiego obuwia są Adidas oraz Nike. Nowe modele obuwia dla przedstawicielek płci pięknej proponowane przez wymienione marki wyróżnia elastyczność, stabilność i wytrzymałość.
Ogromną popularnością cieszą się zarówno modele kultowe, inspirowane modą uliczną minionych epok, jak również nowoczesne projekty, dodające oryginalności całej stylizacji.

nike roshe run damskie

Autor: Israel_photo_gallery
Źródło: http://www.flickr.com

Przykładowo buty Adidas, jakie warto mieć w swej kolekcji to na pewno klasyczne białe tenisówki z trzema paskami, ale także obuwie z różnobarwną cholewką w kwiecisty wzór. Natomiast jeśli chodzi o markę NIKE to w ostatnim czasie wielkim hitem okazały się buty Nike Roshe Run damskie . Jest to sportowe obuwie wykonane w minimalistycznym stylu, z przyciągająca uwagę podeszwą rozszerzająca się ku pięcie. Poza tym, iż mają amortyzującą podeszwę, są także niezwykle lekkie i przewiewne dzięki cholewce stworzonej z tekstylnej siatki. Wszystko to wpływa na maksymalną wygodę podczas użytkowania modelu Nike Roshe Run. panie niezwykle chętnie wybierają buty z tej kolekcji zarówno za sprawą wygody, jak i prostego wzornictwa, który pasuje do wielu modnych stylizacji.
Z kolei w męskiej kolekcji sportowego obuwia nie może zabraknąć amerykańskiej marki Merrell. Buty Merrell wyróżnia zestawienie cech butów miejskich z butami na wędrówki bądź butami treningowymi. Tak właśnie powstają kolejce, jakie świetnie sprawdzą się na na przykład na niewymagających turystycznych wyjazdach.

Firma Merrell w swej ofercie ma buty o nieszablonowej stylistyce i jednocześnie wysokim komforcie. W najnowszej ofercie tej marki odnaleźć możemy również lekkie buty treningowe czy biegowe, które idealnie spiszą się podczas codziennej aktywności fizycznej.