Sposób na piękne ciało

Rozstępy to bardzo istotny problem estetyczny. Mogą pojawić się w każdym wieku, jednakże najczęściej dotyczą ludzi młodych, dla których są one trudne do zaaprobowania. Występują u blisko 70% dziewcząt jak też 40% chłopców w okresie dojrzewania i aż u 90% ciężarnych. U kobiet lokalizują się w okolicach brzucha, biustu, ud, bioder, czy kolan, u mężczyzn rozstępy spotkać można w obszarze barków, grzbietu, ramion i pach, głównie u mężczyzn korzystających z siłowni.

Usuwanie rozstępów Olsztyn w stu procentach nie jest możliwe. Mamy jednakże szereg sposobów() które doprowadzają do ich redukcji. Najefektywniejszym z nich jest stosowanie leczenia laserem frakcyjnym nieablacyjnym. Działanie lasera polega na wywołaniu rozlicznych a także głębokich, sięgających aż do skóry właściwej mikrouszkodzeń, co pobudza skórę do uruchomienia przebiegów gojenia. Istota leczenia polega więc na naturalnej regeneracji.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Dobre efekty osiągamy w leczeniu różowych rozstępów – te można zredukować aż do 95%. Zabieg nie jest bardzo bolesny, ale u osób wrażliwych wykorzystuje się znieczulenie specjalną maścią. Usuwanie zmarszczek z pomocą tzw. botoksu polega na tym, iż lekarz – hiperłącze do strony – podaje niewielką ilość preparatu, która czasowo hamuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni buzi. Efektem zabiegu jest czasowa likwidacja zmarszczek mimicznych jak także zapobieganie pogłębiania się zmarszczek. Rezultat utrzymuje się 6-8 miesięcy. W czasie działania preparatu skóra wygląda naturalnie, a mięśnie twarzy odpoczywają. Botox Będzin zalecany bywa do korekt zmarszczek mimicznych buzi to jest: kurze łapki, zmarszczki palącego, bruzdy na czole, zmarszczki między brwiami, uniesienie opadniętych kącików ust czy niwelowanie „uśmiechu dziąsłowego”. Jak wygląda zabieg? Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dopasowany indywidualnie do potrzeb twej buzi. Potem w określone wcześniej punkty śródskórnie podaje Botoks za pomocą cienkiej igiełki. Procedura zabiegowa jest szybka oraz prosta. Zabieg trwa od kilkunastu minut do 30 minut. lekarz (polecany alergolog dla dzieci)

Nie zostawia prawie żadnych pozostałości. Zabieg nie jest bolesny. W punkcie podania środka czuć lekkie ukłucia. Zabieg ten jest bezpieczny jak też nie pozostawia śladów. Zdarza się zaczerwienie, jakie ustępuje po ok. godzinie. Przez kilka godzin od podania preparatu nie wolno się pochylać oraz kłaść.