• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Sposoby na prawie wieczną młodość, czyli rzecz o niektórych arkanach XXI-wiecznej medycyny estetycznej

Sposoby na prawie wieczną młodość, czyli rzecz o niektórych arkanach XXI-wiecznej medycyny estetycznej

Einsteinowskie teorie bardzo zmieniły nasze wyobrażenie o czasie. Pomimo tego że dla zwykłego obywatela są one w zasadzie niezrozumiałe, to jednakże niektóre najbardziej obrazowe wyjaśnienia stały się dość popularne. A mianowicie, w obiektach przemieszczających się z dużą szybkością, jaką osiągają statki kosmiczne, czas powinien płynąć wolniej. Jeżeli więc któraś z dam pragnie przedłużyć swoją młodość, to może oczywiście skorzystać z tej metody. Jednak na szczęście odkryto mnóstwo innych, prostszych oraz mniej kosztownych, sposobów na zachowanie atrakcyjnego wyglądu i na razie loty w stronę odległej galaktyki nie są konieczne.

kobieta-bez-zmarszczek

Autor: Lara Cores
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy damy zauważają na twarzy pierwsze zmarszczki, to najczęściej najpierw sięgają po babcine kuracje, kupują bajecznie drogie kremy w sieci i czytają rozmaite artykuły w gazetach, aby tam znaleźć konstruktywne sugestie. Przydatne okazują się też porady użytkowniczek sieci, które nierzadko wypowiadają się na forach. Czasem panie przechodzą na dietę, by oczyścić organizm czy poprawić kondycję cery. Gdy podejmowane wysiłki nie przynoszą żadnych rezultatów, to wówczas walkę z oznakami starzenia warto rozpocząć od nowa, dla przykładu pod hasłem wypełnianie zmarszczek Warszawa . Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje kobietom wiele zabiegów eliminujących zmarszczki. Sam wybór jest uzależniony od zasobności portfela reprezentantki płci pięknej, choć znajdą się i takie pięćdziesięciolatki, które będą unikać nieprzyjemnych iniekcji. Gdy jedne kobiety decydują się na różne peelingi, to pozostałe wybierają zabiegi fotoodmładzania. Z kolei jeśli pod uwagę bierzemy neauvia wypełniacze Warszawa będzie doskonałym miejscem, gdzie tak pięćdziesięciolatki z dzielnicy Bielany, jak i rodowite katowiczanki będą mogły bez zbędnych formalności poddać się zabiegowi nawilżenia oraz zregenerowania skóry.

Likwidacja zmarszczek to zaledwie jeden mały krok do odzyskania dziewczęcego wyglądu i zarazem poprawy nastroju. I kiedy powiedziało się A, to niekiedy warto powiedzieć także i B – w końcu nawet sześćdziesięciolatka z miasta stołecznego może stwierdzić, że powiększanie ust Warszawa to jest to. Zresztą niektóre panie dopiero w balzakowskim wieku na nowo definiują własną kobiecość.

Pomimo tego że panie nie zawsze wierzą zapewnieniom lekarzy, to jednakże efekty mogą okazać się zadziwiające. Ważne jest to, aby stosować się do zaleceń pozabiegowych. Wówczas ma się pewność, że określona kuracja nie przyniesie szkody organizmowi, ale w wręcz magiczny sposób zatrzyma procesy starzenia.