Sposoby poprawienia zarysu buzi z wykorzystaniem kosmetycznych tricków.

Wiele przedstawicielek płci pięknej jest zdania, że kształt ich twarzy jest wysoce niezadowalająca. Część z nich decyduje się skorzystać z oferty kosmetologa, natomiast druga część uda się do chirurga plastycznego.

W tym artykule położymy nacisk na bardziej naturalne sposoby naprawy wyglądu buzi.
zmiana pieluchy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
obrazek - wakacje

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładowo poprawa owalu twarzy może wymagać operacji plastycznej, choć w spisie propozycji korekty twarzy prawdopodobnie odnajdziemy też mniej inwazyjne metody.

Odwiedź mój serwis (https://progline.pl/kategoria-produktu/pesety/) – trzeba kliknąć na wskazany niżej link i w tekście masz możliwość przeczytać ekstra treści na ten ciekawy temat.

modelowanie przynależy do propozycji mniej agresywnych i polega na właściwym wykorzystaniu kosmetyków do makijażu.

Jeśli na przykład jesteś posiadaczką okrągłą buzię należałoby abyś trochę optycznie ją wydłużyła. Aby stworzyć taki efekt należy nanieść podkład w ciemnym brązowym kolorze na boki buzi. Taki zabieg sprawi, że buzia będzie się wydawała trochę szczuplejszej. Efekt ten można wzmocnić nanosząc na środku czoła i brody bardziej jasny fluid. Ten zabieg ma wpływ też na podniesienie owalu twarzy.
kobiety, które mają twarz o kształcie trójkąta w celu ukrycia nader szpiczastych kształtów powinny nanosić niewielką ilość ciemnego fluidu na brodę. Celem optycznego zmniejszenia czoła trzeba nanieść ciemny podkład w okolicy skroni. Efekt ten też można wzmocnić nakładając jasny fluid na żuchwie.
Pozostała jeszcze tylko prostokątna twarz, która potrzebuje delikatnego zaokrąglenia poprzez zamaskowanie kantów.

Efekt ten uzyskamy nakładając niezbyt jasny fluid na fragment żuchwy znajdujący się pod uszami. Zabieg ten sprawi, że broda w prostokątnej twarzy ulegnie wydłużeniu.

Namawiamy – naciśnij tutaj adaptogeny na stres i przeloguj się na inną naszą witrynę. Na niej oczekują na Ciebie nowe i interesujące wiadomości.

Wzmocnienie tego efektu uzyskamy nanosząc ciemniejszy podkład także na skroniach.