Sprawdź jak modnie malować paznokcie na jesień

Lato powoli odchodzi. Noce w sierpniu bywają co raz zimniejsze. W przeciągu dnia temperatura również zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze zaskoczą nas ciepłe dni, ale będą to już tylko ostatnie podrygi lata, które powoli będzie ustępowało miejsca złotej polskiej jesieni. A bywa to przepiękna pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zaskoczyć. Słoneczko jeszcze wtedy porządnie świeci, a przyroda ubiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu soczyste jabłka i śliwki.

Autor: Golden Rose
I dokładnie takie barwy natury królują w jesiennej modzie. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce muszą się pojawić akcenty złota, burgundu i śliwkowego fioletu. Także standardowe kolory ziemi są o tej porze roku jak najbardziej na topie. Jeżeli mowa o naszych paznokciach, to razem z odejściem lata, rezygnujemy z pastelowych oraz soczystych kolorów, na rzecz bardziej zdecydowanych barw. Polecane propozycje: .

Na naszych paznokciach rządzić będzie złoto, ciemna czekolada oraz wszystkie odsłony fioletu. Oczywiście, mile widziana jest zawsze klasyczna czerwień, która w zestawie z taką samą pomadką na ustach, stworzy ultrakobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to kolory mocne, intensywne oraz ciemne. Tę zmianę zauważymy bez wątpienia u ulubionej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takiej palecie odcieni.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo interesujący artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas, a na pewno odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Ale jednolity manikiur to nie jest jedyna propozycja na nadchodzącą jesień. Wciąż bardzo popularne są rozmaite wzorki na paznokciach. Im bardziej szalone, tym lepiej! Wprawione specjalistki w tej dziedzinie mogą wykonać nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie małe dzieła sztuki można wykonywać też samemu. Zwłaszcza, że teraz dostęp do profesjonalnych akcesoriów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo łatwy. Mnóstwo takich rzeczy jesteśmy w stanie bez problemu dostać w sieci.

Bardzo efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce wzorki. Dobierzmy kolory do naszej garderoby lub, dla spotęgowania efektu, zróbmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę. Dla zainteresowanych: markowy alfaparf.