Sprawdzone zestawy do golenia

Współczesność niesie ze sobą dużo dobrych zmian. Nowatorskie technologie, łatwiejsze przemieszczanie się, spokojniejsze życie. Jednakże zjawiło się także sporo mankamentów. Jedną z wad nowoczesności stało się postępujące zniewieścienie panów. W w tej kwestii nie ma wielkiej przesady.

brzytwa do golenia 3

Faceci w naszym otoczeniu stali się łagodniejsi. Widać to wyraźnie na przykładzie ubrania. Obecne sławy muzyki to wychudzeni jegomoście o delikatnych, niewieścich prawie rysach. Współczesne nastolatki oglądają się za wydelikaconymi panami bez zarostu. Powiększa się również grupa panów, których zbiór kosmetyków jest obszerniejszy niż ten, który posiada statystyczna niewiasta. A przecież w kosmetyczce prawdziwego faceta ma znajdować się tylko kilka podstawowych rzeczy: antyperspirant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydadzą się też porządne pędzle do golenia, dzięki którym szybko się ogolimy.

Warto zdawać sobie sprawę, jakie przybory do golenia używano kiedyś. Obecnie mężczyzna ma do dyspozycji w sklepach tysiące wszelkich dziwacznych balsamów, kremów i smarowideł. Nieźle sprzedają się automatyczne maszynki.

Ceremoniał cięcia zarostu został mocno zbanalizowany i ułatwiony. Nie zaznał męskiego życia ten, kto nigdy w życiu w ręku brzytwy nie trzymał. Przy takim goleniu konieczna jest dokładność i koncentracja. To powoduje, że golenie staje się obrządkiem, chwilą wyłącznie dla tnącego. Dzierżenie w dłoni kawału solidnego żelaza gwarantuje poczucie siły. Zapewnia poczucie wspólnoty z antenatami, którzy zamiast komórką, walczyli ostrymi jak, zgrabnie to ujmując, brzytwa bagnetami.

Mało kto z aktualnych mężczyzn kojarzy, do czego służy ałun. Ten związek chemiczny znakomicie powstrzymuje krwawienie. Kremy dla panienek należy wywalić do worka na odpadki. Męski facet czasem traci trochę krwi. I nie płacze na widok krwistych plam na ostrzu brzytwy, a stosuje sprawdzone środki.

Woda kolońska powinna wonieć samczą mocą. Tu nie powinno być badyli, ani żadnych cukierkowych odcieni. Woda kolońska to jedynie uzupełnienie normalnego zapachu, który ma prawdziwy mężczyzna. Aromatu zwycięstwa, siły, testosteronu.

Sprawdź większą ilość informacji, a poznasz inne materiały, które na pewno także Cię zaciekawią. Nie wahaj się zatem i użyj informacji (www.ekertnails.pl/)!

Pora uświadomić zbabiałym facetom, co jest wizytówką męskości.

Źródło: facetaria.pl