Stań przed światem prezentując i czując się znakomicie

Według ankiety, o której donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta krytykuje swój wygląd zazwyczaj 36 razy dziennie. Współcześnie, gdy kuszą nas skuteczne środki korygujące nasze niedoskonałości, chcemy z nich korzystać. Jakie zabiegi polskie kobiety wykonują najczęściej?

kosmetyczka

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Cały czas zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez panie jest powiększanie piersi, zarówno metodami mniej inwazyjnymi, jak i operacyjnymi. Ładny, jędrny biust to niewątpliwie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, dlatego ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi wcale nas nie dziwi.

Mimo iż lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny. Jest to chirurgiczna metoda odzyskania tego, co skradły czas i siła grawitacji.

Czy zainteresował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to more in the article i przejrzyj tam nowe zajmujące posty. Nie ociągaj się!

Podczas zabiegu, liftingu twarzy i szyi warstwa skóry zostaje napięta, wygładzona przez co pacjentki odzyskują młodzieńczy profil. I choć nie obejdzie się bez blizn, są one dyskretnie ukryte w owłosionej skórze głowy lub zasłonięte przez ucho. Nieinwazyjnie i bez bólu? Oczywiście. Medycyna estetyczna proponuje sporo zabiegów upiększających, odbywających się bez cięć czy szwów. Wygładzanie rysów twarzy toksyna botulinową, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to warte swej ceny inwestycje w lepsze samopoczucie.

Nie wahaj się już – zweryfikuj propozycję (http://dermamed.com.pl/cennik-medycyna-estetyczna), którą dla naszych klientów przygotowaliśmy. Uwzględniliśmy wszelkie oczekiwania naszych konsumentów!

Bezinwazyjnym zabiegiem jest również często przeprowadzana epilacja.

depilacja

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilację jesteśmy w stanie wykonać osobiście w zaciszu domowym, jednak jej efekty są nietrwałe – po pewnym czasie włoski odrastają. Metoda epilacji laserowej jest o tyle bardziej praktyczna, że już na zawsze usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie depilacji, nie tylko pozwoli zapomnieć o codziennej, uciążliwej depilacji, ale zadba o wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie.

W dzisiejszych czasach, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Czasem wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Tymczasem w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tą wstydliwą przypadłością.