Strój dla faceta casualowego- 7 niezbędnych elementów

Zupełny ubiór gustownego mężczyzny to nie jedynie garnitur, lecz również koszula, krawat, skarpetki, pasek, obuwie i inne akcesoria. Dobranie stosownej koszuli do garnituru nie jest kłopotliwe. Przy szczypcie wyczucia stylu możesz wykreować zupełnie wystrzałową zbiór koszul męskich. Istnieje sporo modeli koszul, ażeby każdy mężczyzna zdołał wybrać coś dla siebie.

Moda męska

Autor: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com

Modną koszulę do garnituru zdołasz równie przyzwoicie nosić na mniej oficjalne ewentualności, w połączeniu z jeansami. Modne koszule męskie mogą być białe względnie barwne, koszule z poziomymi pasami albo prążkami, względnie koszule w kratkę ewentualnie inne wzorki. Modne koszule męskie mogą mieć długie względnie krótkie rękawy, ale do garnituru stale winno się wybierać długi rękaw, najodpowiedniej z mankietami na spinki do koszuli. Właściwie dostosowana koszula może w znacznym stopniu polepszyć nastrój mężczyzny. Zabawa odcieniami i deseniami może również odnowić wygląd i wzbogacić nudno wyglądający garnitur. Prawidłowe dobranie koszuli, zarówno do garnituru, jak i do mniej wytwornych spodni, winno zależeć od osobnego usposobienia mężczyzny i jego stylu. Męska koszula nie musi być jednolita i monotonna w kroju, odcieniu i projekcie. Każda koszula na spinki może być inna, różnice będą łagodne: w tkaninie, wzorze, odcieniu, kołnierzu, guzikach, fałdach i mankietach.Posiadając wiedzę o każdych detalach, możesz podjąć odpowiednią decyzję podczas kupna. Trzeba także mieć w szafie paski skórzane.

Stosowne dostosowanie koszuli do garnituru i krawatu do koszuli może absolutnie wznowić twój design i dokonać zmiany twój styl w zależności od okazji. Nawet jeśli nie masz za bardzo wielu garniturów w szafie, możesz ulepszać swój wygląd nakładając za każdym razem inną koszulę. Podarują Ci one wrażenie ekskluzywności, niepowtarzalności oraz niebanalnego komfortu noszenia. Wielofunkcyjny fason koszul męskich na pewno spowoduje, że będą odpowiednie zarówno na niezwykły wieczór, na umówiony termin z petentem, do pracy, zebranie familijne, jak i na banalny dzień. Właściwa, modna koszula na pewno urozmaici twoją garderobę, wykaże twój urok.