Stuprocentowy facet orientuje się jakie powinien mieć we własnej garderobie buty

Mimo przepowiadanego przez przez ludzi z dziedziny psychologi oraz socjologów, kryzysu stereotypowego faceta, to wyczekiwany przez wszystkich wizerunek faceta, właściwie nie uległ zmianie. Prawdziwy mężczyzna nadal musi być silny jak dąb, odważny oraz pewny siebie.

rekomendowana strona www

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com
Funkcją kulturową mężczyzny jest nadal bycie głową rodziny, na którego spada obowiązek jej zapewnienia jest bezpieczeństwa finansowego. Ale współczesny facet nie ma czasu zastanawiać się nad tym kim jest mężczyzna. Z reguły funkcjonuje w pędzie, pod naporem czasu, po drodze spełniając pragnienia żony, córki, najbliższych, zakładu pracy, ojczyzny.

Buty męskie

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com

Określeń męskości jest tyle, ile opowiadających o niej osób. Naturalnie, że istnieje wiele cech wspólnych definicji – męskość. A jakich męskich wyróżników możemy dopatrzeć się w związku z noszeniem odzieży i noszeniem butów przez prawdziwego faceta? Obuwie i należycie dopasowany do figury garnitur, to podwalina dobrze zestawionej, męskiej garderoby. Stylowe obuwie potrafi odciągnąć uwagę od pozostałych niedoskonałości odzieży męskiej. Facet, który ma zamiar wciąż reprezentować się elegancko i zabezpieczyć się na wypadek wyjścia na przyjęcie lub inną uroczystą okazję musi być właścicielem butów męskich sznurowanych, najlepiej skórzanych. Takie buty idealnie sprawdzą się także w codziennych i tych bardziej formalnych spotkaniach biznesowych.

W weekend facet raczej chce czuć się na luzie. Do niezobowiązującego stylu fantastycznie będą współgrały buty z cholewką męskie inspirowane sportowym stylem lub buty na bieżnikowej grubszej podeszwie. Trzewiki męskie to doskonałe obuwie do spacerowania po mieście jak również do wspinania się na górskie wycieczki. Faceci najczęściej zakładają je jako uzupełnienie nie tylko ubioru weekendowego ale też nieoficjalnego. Ten model obuwia świetnie komponuje się z jeansami, kurtką ze skóry albo parką w militarnym stylu. Buty dla mężczyzn sklep internetowy zapewnia bogatą ofertę w rożnych wielkościach, modelach i z różnorakiego materiału. Oferta produktowa uwzględnia również buty dla uprawiających sport, wizytowe i na każdą porę roku.