Super pomysły na jesienną ozdobę paznokci

Lato pomału się kończy. Noce w sierpniu robią się o wiele chłodniejsze. W ciągu dnia temperatura także zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze przyjdą do nas ciepłe dni, ale będą to już tylko ostatnie figle lata, które powoli będzie ustępowało miejsca złotej polskiej jesieni. A jest to przepiękna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas porządnie świeci, a natura stroi się w królewskie kolory: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu słodkie jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i właśnie takie barwy przyrody rządzą w jesiennej modzie.

Nie zwlekaj! Namawiamy – kliknij po szczegóły (https://ursynow.centrumdemed.pl/galeria/) w link i baw się dobrze. Opublikowaliśmy tam dla Ciebie sporo ciekawych postów.

Zarówno w naszej szafie, jak i w kosmetyczce muszą się pojawić akcenty złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Także standardowe kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej dozwolone.

Jeśli chodzi o nasze paznokcie, to razem z odejściem wakacyjnych przygód, rezygnujemy z pastelowych oraz sorbetowych kolorów, na rzecz bardziej zdecydowanych barw. Na naszych paznokciach królować będzie złoto, ciemna czekolada i wszystkie odcienie fioletu. Więcej w tym temacie: szykowny nail tek.

Oczywiście, dobrze widziana jest zawsze klasyczna czerwień, która w zestawie z takim samym kolorem na ustach, tworzy superkobiecy wygląd. Jesienne paznokcie to odcienie głębokie, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę spostrzeżemy z pewnością u ulubionej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takiej palecie odcieni.
Ale jednokolorowy manicure to nie jest ostatnia propozycja na nadchodzącą jesień. Ciągle bardzo modne są ciekawe wzory na paznokciach. Im bardziej zwariowane, tym lepiej! Dla poszukujących nowych możliwości: manikiurzystki potrafią zrobić nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie małe dzieła sztuki można sobie wykonać także samodzielnie. Tym bardziej, że obecnie dostęp do rozmaitych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo prosty. Wiele tego typu rzeczy można bez trudu dostać w sieci.

Niezwykle efektownie będą prezentować się na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje.

Gdy chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego, to pełna notka (https://www.drherbich.eu/blog/zaburzenia-statyki-narzadu-rodnego-wstydliwy-temat) może pomóc Ci w tym. Na takiej witrynie odnajdziesz jedynie konkretne fakty.

Dobierzmy kolory do naszej garderoby lub, dla spotęgowania efektu, zróbmy manikiur w kontrastowych barwach. W ten sposób nasze paznokcie z pewnością zwrócą na siebie uwagę.