Szampon przeciw wypadaniu włosów i kremy anty cellulitowe.

Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem roślinnym to kosmetyk pielęgnacyjny, który dokładnie oczyszcza oraz wzmacnia włosy z tendencją do wypadania. Szampon wpływa na usprawnienie mikro krążenia w skórze głowy; sprawia, że włosy odzyskują witalność; stają się mocniejsze i stopniowo odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów ochrania i naprawia skórę głowy i włosy. Wyciąg z drzewa oliwnego działa anty starzeniu na mieszki włosowe. Witamina H polepsza zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza porost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego polepsza mikro krążenie w skórze głowy.

szampon

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Witaminy i aminokwasy rewitalizują włosy. Wyciąg z żeń-szenia, odżywia cebulki jak i dotlenia skórę na głowie. Włosy są mocniejsze, gęstsze i bardziej zdrowe. Szmpon na wypadanie włosów został stworzony z przeznaczeniem do suchej skóry głowy i zniszczonych włosów. Intensywnie je odżywia, nadając włosom połysk i zdrowy wygląd. Szmpon na wypadanie włosów usuwa aż do 100% łupieżu, nadając włosom piękny wygląd i nieodparty urok.

Cellulit powstaje z powodu nieprawidłowego funkcjonowania układu limfatycznego, w wyniku tego, następuje odkładanie się w komórkach tłuszczowych – niewydalanych produktów przemiany materii.
Cellulit występuje w większości u kobiet w okolicy bioder, brzucha, zewnętrznych powierzchni ud i pośladków.
Skuteczne kremy na cellulit mają zawierać algi morskie, które wzmagają przemianę materii i wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje likwidację nadmiaru wody z tkanek i zmniejszenie złogów tłuszczowych oraz poprawiają elastyczność skóry oraz działają przeciwzapalnie. Następnym istotnym składnikiem, które powinny zawierać kremy na cellulit jest kolagen.
Kolagen to kluczowy budulec włóknistej tkanki łącznej, naskórka oraz skóry właściwej. Dzięki swoich własnościom naturalnego czynnika nawilżającego, wpływa na utrzymanie odpowiedniego stopnia wilgotności skóry oraz jej sprężystości. Kolagen jest istotnym elementem profilaktyki i terapii przeciw celullitis, których główną przyczyną jest przerwanie włókien kolagenowych (sprawdź na stronie).
Kremy na cellulit powinny zwieraćtakże jeżowkę, która wspomaga pielęgnację skóry pomarszczonej oraz z celullitem. Centella z kolei to składnik nawilżający, nadający elastyczność naczyniom krwionośnym, niweluje obrzęki. Skuteczne kremy na cellulit posiadają w swoim składzie także
Olejek pomarańczowy, posiadający właściwości dezynfekujące, bakteriobójcze, rozkurczające, obniżające ciśnienie, wybielające i nawilżające.