Szersza oferta wzorów butów H&M dostępna już w salonach.

Sieć sklepów H&M jest w ostatnim czasie niezwykle popularna. Pojawia się coraz więcej punktów tej sieci, a kolekcja powiększa się. Coraz znaczniejszą grupę produktów stanowi obuwie i dodatki. Wypeodukowane są z różnych materiałów i w różnych rodzajach. Ich dostpność uzależniona jest także od pory roku. Podobnie w przypadku wszystkich innych sklepów, również tam odmienne przedmioty i akcesoria oferowane będą w sezonie letnim, a odmienne w zimowym. Muszą one być przede wszystkim dopasowane do oferty odzieży w konkretnym sezonie. W każdym sezonie zimowym sporą grupę butów damskich stanowią kozaki.

Kozaki

Pod hasłem „kozaki H&M” dostępna jest niezwykle szeroka i zróżnicowana oferta. Kozaki są od wielu lat bardzo popularnym rodzajem butów damskich. W minionym sezonie zimowym można było obserwować zwiększającą się popularność różnorodnych botków, szczególnie tych na koturnie. Z drugiej strony jednak stałą pozycję w salonach obuwniczych posiadały właśnie kozaki. W ofercie H&M znaleźć można znaczną liczbę różnych modeli. Zdecydowana większa część z nich, zgodnie z panującymi trendami, to obuwie o bardzo wysokich cholewkach, niekiedy sięgających nad kolano. Występujące tworzywa to przede wszystkim zamsz oraz materiały skóropodobne. Często występują również modele z wywijaną górną częścią, które umożliwiają zakładanie w dwóch wersjach. Większość kozaków H&M to buty na szpilce lub płaskiej podeszwie. aktualnie wśród kolorów przeważają brązy i beże. Nie brakuje jednak także butów w kolorze klasycznej czerni, która zwykle do wszystkiego pasuje. Na większe mrozy można dostać obuwie ocieplane. Nierzadko w kolekcjach na wiosnę także zdarzają się kozaki, które są wykonane z lżejszych tkanin i nie są ocieplane.

Torby

Jednym z najważniejszych akcesoriów do ubrania jest torebka. Może ona być bardzo małych rozmiarów, czyli tak zwane kopertówki. Torebki takie nosi się w dłoni, a mogą pomieścić w sobie tylko parę drobiazgów. Obecnie wiele kobiet wybiera torebki o większych rozmiarach, niektóre o naprawdę dużych rozmiarach. Torby H&M to takie do noszenia w dłoni lub z długim paskiem. Ich rodzaje są bardzo zróżnicowane. Wśród barw najczęściej dostępne to czerń i brąz. Jeśli chodzi o materiały, przeważa imitacja skóry. Oferowane są również wielobarwne torby materiałowe na ramię w sporych rozmiarach.