Tatuaże zmywalne – W jaki sposób wykonać

Wielu ludzi ma zamiar ozdobienia ciała tatuażem. Ta moda ma oczywiście zagorzałych fanów i przeciwników. Na pewno decyzję powinniśmy dokładnie przeanalizować – podobnie jak wybór tatuażysty i idealnego wzoru.

Żyjemy w oryginalnych czasach, ale także obecnie tatuaż jest kojarzony z kimś odważnym, a przy okazji groźnym i z całą pewnością po licznych wyrokach. To teorie nie tylko właściwe dla obecnych staruszków. Pomimo to liczba wrogów i miłośników jest mniej więcej równa. Podobno jeden tatuaż rozpala żądze i zazwyczaj może być wstępem do całej serii.

Na zawsze razem…

Nomar

Źródło: Nomar.com.pl

Minusem tatuażu dla niektórych jest to, że raczej zostanie z nami na zawsze. Niektórzy boją się starości w towarzystwie obrazka z z szalonej młodości, który łypie na zdziwione wnuki prosto z ramienia. Z tego powodu właśnie decyzja nie jest prosta. Na pewno prawdziwym wielbicielom sztuki tatuażu to nie wydaje się przeszkodą. Nieprzekonani powinni wypróbować tatuaże tymczasowe – pozwolą łatwiej przetestować, czy wybrany wzór jest strzałem w dziesiątkę. Bez wątpienia pośpiech może okazać się najgorszym wrogiem, z tego powodu nie powinno się realizować swojego „marzenia” z marszu.

Profesjonalne studio (http://13tattoo.pl/) to podstawa

Wybór salonu tatuażu to ważna sprawa. Na tatuażu zdecydowanie nie powinno się oszczędzać, dlatego że salon musi być dobrze wyposażony i najlepiej z tradycją. Oceńmy więc jakość usług, sprawdźmy, czy używają jednorazowych narzędzi, a te inne sterylizują w autoklawach. Artyści, którzy robią tatuaże, powinni być profesjonalistami, bo odpowiadają za koniec całej akcji. Potrafią zaprojektować obrazek tylko na prośbę klienta, jednak zwykle tatuują z typowych propozycji (chociażby z katalogu).

Bolesny zabieg?

To naturalne, że tatuowanie jest bolesne, ale natężenie zależy od odporności. Ci, którzy są świadomi procesu wiedzą, że ich to nie przeraża, bo to nie jest ogromne duży ból. Bardziej wrażliwi z całą pewnością mocniej odczują ozdabianie ciała igłą. Wszystko też zależy od wyboru miejsca i jego unerwienie. Udo czy ramię – nie będą tak bolesne. Niektórzy polecają używanie kremów ze znieczuleniem, jednak ich działanie może przypominać chyba placebo. Nieodpornym pozostaje jedynie bezpieczna kalkomania.