Tendencje w modzie damskiej na rok 2014

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi się dobrze ubrać (chociaż chyba powinniśmy zapytać, która z nas nie lubi się stylowo ubrać), wówczas stanowczo zainteresuje Cię nasz artykuł.

Czarnoskóra kobieta

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
W wielkim skrócie przedstawiamy w nim trendy na nadchodzący dwa tysiące czternasty rok. Jeżeli chcesz być na bieżąco z modowymi newsami, wówczas niewątpliwie powinnaś poświęcić parę sekund na zapoznanie się z naszym artykułem. Kiedy zastanawiasz się, czy coś z dawnych lat wróci do łask, podpowiadamy – współcześnie na topie będzie między innymi moda z lat dziewięćdziesiątych.

Jeśli w Twojej szafie zalegają przykładowo ogrodniczki, których nie nosiłaś od pierwszej klasy szkoły średniej, właśnie teraz nadszedł właściwy czas, aby je odświeżyć. Jeśli się w nich pokażesz, stanowczo wzbudzisz prawdziwy zachwyt. Moda damska

Modelka na wybiegu

Autor: George Vale
Źródło: http://www.flickr.com

dwa tysiące czternastego roku będzie łaskawa także dla wszelkich osób, które preferują wygodę zamiast elegancji.

Jeśli lubisz nosić za duże ubrania, rok 2014 stanowczo będzie dokładnie Twoim rokiem. W sezonie bez wątpienia modne będzie wszystko to, co na pierwszy rzut oka może wydać Ci się szalone. Wielce modne będą przykładowo figury geometryczne umieszczane na ubraniach albo ogromne kwiaty 3D, które już teraz projektanci masowo nadrukowują na swoje stroje.

Jeżeli szukasz czegoJeżeli >> kliknij tutajziej klasycznego, wówczas zdecydowanie zainteresują Cię najnowsze inspiracje sztuką. Jeżeli zależy Ci na pokazaniu swojego dobrego smaku, wtedy ubrania z przedrukowanymi obrazami wielkich artystów bez wątpliwości będą dla Ciebie właściwym wyborem.

Jeśli te trendy na 2014 rok Ci nie wystarczają, wówczas projektanci mają dla Ciebie na dodatek ubrania szyte z tkanin transparentnych. Oczywiście takie odważne kreacje nie nadają się na wszystkie wyjścia, jednak mogą być zdecydowanie niezłą odmianą od tradycyjnych strojów.

Jeżeli natomiast chodzi o kolory, które będą dominowały w tym sezonie, wtedy bez wątpliwości nie można zapomnieć o pastelach. Kiedy zdecydujesz się na ubranie w pastelowych kolorach, stanowczo wszystkie inne modowe wpadki zostaną Ci przebaczone.