Tęższe panie i wyjątkowa bielizna

Należycie dobrana bielizna to podstawa, szczególnie kiedy nadchodzi upalna aura i zrzucamy z siebie tony ubrań. Wówczas bielizna dużo bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod delikatnych bluzek i spódnic. Jeśli jesteśmy szczupłe i mamy doskonałą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy prezentowały swoje ciało, problem pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka nie należy do atrakcyjnych.

Grubszym kobietom trudniej znaleźć doskonale pasującą bieliznę, niemniej na rynku reklamuje się wielu producentów, którzy bez problemu wykonają biustonosze (idź tutaj) czy majtki w rozmiarze o wiele większym niż B czy D. Jednym z nich jest chociażby firma Gorsenia, która

Modelka w gorsecie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

produkuje biustonosze czy gorsety dla pulchnych kobiet nawet z rozmiarem L.

Grubsze kobiety powinny większą uwagę przywiązywać do zakupywanej bielizny, tak aby za jej pomocą zlikwidować wszelkie niedociągnięcia. Dlatego popularny push up (na przykład: stanik typu push up) dla takiej osoby nie będzie najlepszym rozwiązaniem, z kolei idealnym wyjściem będzie bielizna modelująca sylwetkę. Taka bielizna, zazwyczaj bezszwowa, może świetnie zakryć niedoskonałości, a równocześnie atrakcyjnie się prezentować. Jest

Kobieta na ławce

Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com

ponadto bardzo wygodna, gdyż – jeśli oczywiście jest właściwie dobrana – nigdzie nie uciska, nie odstaje, więc kobieta czuje się w niej zarówno komfortowo, jak i kobieco.

Pulchniejsze panie mają bardzo często problem z dużymi, opadającymi piersiami. W tym przypadku konieczny jest wręcz doskonale skrojony stanik, który stosownie podtrzyma piersi i ładnie je wymodeluje.

Możemy kupić na przykład biustonosze Triumph czy Gorsenia itp. (stanik typu gorsenia) – byle pamiętać, że ważny jest nie tylko rozmiar miseczki, ale również obwód pod piersiami. Wbrew masowej opinii bowiem to nie ramiączka stanika służą do podtrzymania biustu na odpowiednim poziomie, lecz dobrze dobrany rozmiar stanika pod biustem. Bardzo dobrym rozwiązaniem są oczywiście również gorsety, które idealnie podtrzymują piersi, a dodatkowo ładnie modelują sylwetkę w okolicach talii.

Dość spory wybór bielizny doskonale skrojonej dla grubszych pań można wyszukać w internecie, dlatego warto zacząć poszukiwania idealnej bielizny właśnie od sklepów internetowych.