Top secret, czyli płaszcz na każdą okazję

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret postawił na klasykę z pazurem. Jeżeli poszukujemy standardowych ubrań we współczesnym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa firmy wskazuje, sugerowane stylizacje są zdecydowanie do zadań specjalnych. Trencz nie musi być nudny, a tutejsi projektanci nie idą na łatwiznę projektując kilka bliźniaczych wykrojów.

Czy bezskutecznie chcesz wyszukać analogiczny serwis? Jeżeli tak, to uczciwie zalecam tę stronę (prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/) – to z pewnością jest to, czego właśnie teraz potrzebujesz.

Każdy egzemplarz odwołuje się do innego trendu, co pozwala dobrać okrycie do własnego stylu. W bieżącej kolekcji zobaczymy granat z połyskiem, śnieżnobiały płaszcz wyjęty rodem z „Dynastii”, w grzecznych odcieniach beżu – klasyczny trencz z interesującym półokrągłym kołnierzem oraz prosty, zasuwany na zamek płaszcz z najbardziej pożądanym w tym roku geometrycznym nawiązaniem.

Dla bardziej odważnych sklep top secret proponuje szkarłatny płaszcz, który za pomocą wiązania w talii podkreśli sylwetkę, nie tracąc przy tym formalnego charakteru poprzez wykorzystanie gładkich cięć. Gdy poszukujemy klasycznego szyku, na pewno przyciągnie nasz wzrok grafitowy płaszcz zdobiony srebrzystą nitką. Czarne lamówki nadają mu unikatowy charakter, co sprawi że świetnie sprawdzi się zarazem w sytuacjach formalnych, jak też w swobodniejszych stylizacjach.

W mniej formalnej wersji płaszcze top secret znajdziemy też w katalogach młodzieżowej gałęzi firmy, o nazwie troll. Tutaj już panuje brak ograniczeń. Damskie płaszcze mundurowe, pagony połączone z kobiecymi liniami, młodzieżowe kratki, egzemplarze krótkie i długie w przeróżnych barwach. Podstawą jest jednak to, że pomimo tego, że głównym odbiorcą firmy są osoby dwudziestokilkuletnie, nie obowiązuje w żadnym razie ograniczenie wiekowe. Najważniejsze jest to, żeby w płaszczu dobrze się czuć i jeśli wolimy bardziej niestandardowe modele, to właśnie tego należy się trzymać.Dominujący trend w 2013 roku praktycznie wymaga odrobiny szaleństwa.

Płaszcz bez wątpienia tworzy image, zatem dobrze dopasowany do sylwetki i oddający nasz charakter, będzie kwintesencją całej stylizacji w sytuacjach prywatnych, jak też zawodowych.