Torebki dla Pań

W naszym świecie, między innymi w naszym państwie, co niestety słynie trochę z tutejszej ponurości i nieco smutnych mieszkańców, wyjątkowość nie jest szczególnie upragniona. Wiele osób stara się, aby nie rzucać się w oczy na ulicach, a jednocześnie wyglądać na tyle godnie i zachować osobisty styl, by czuć się z sobą samym swobodnie i potrafić utożsamiać się z ludźmi reprezentującymi takie same zachowania, poglądy, czasem podobne gusta muzyczne i należność do tej czy innej grupy ludzi.

W całkowitej opozycji do tych wymogów stają liczni projektanci mody, między innymi ci, którzy są najbardziej popularni w Polsce czy poza granicami i mogą pozwolić sobie na tworzenie na wybiegach raczej swoich wizji niż właśnie mody, często bardzo skomplikowanych przekazów, a nawet totalnych abstrakcji.

Zainteresowały Cię omawiane informacje? Kliknij na nowy wpis a zapewne dowiesz się nowych rzeczy, które Cię zainteresują.

Nie jest łatwo czasem pojąć taki przekaz i ci, którzy raczej nie garnęli się do śledzenia pokazów mody, a świat topowych trendów nie całkiem ich interesuje, zdarza się, że prześledzą taki czy inny pokaz mody po to, by popatrzeć na zgrabne, śliczne kobiety prezentujące różnego typu kreacje.

torebki

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Da się na szczęście znaleźć w miarę zdrowy kompromis pomiędzy modą tworzoną przez artystów, którzy kreują takie skomplikowane w odbiorze pokazy mody, a także normalnym wizerunkiem, utrzymaniem pewnego rodzaju normalności i poczucia przynależności do pozostałych członków społeczeństwa – nie jest właściwie tajemnicą fakt, że ludzie noszący się całkiem odmiennie niż reszta, zostają w pewien ukryty lub całkowicie otwarty sposób wytykani, skazani na swego rodzaju banicję. Takim kompromisem mogą być sklepy z tekstyliami, takie jak sklep Wittchen, ZARA czy H&M, które proponują rzeczy uważane za całkowicie normalne, a przy tym w pewien sposób zgodne z tym, co widnieje się na słynnych wybiegach. Zwłaszcza kobiety, które poszukują oryginalnych dodatków, torebek i normalnych ciuchów, odnajdą w takich miejscach wiele satysfakcjonujących rozwiązań.

Sądzisz, że masz więcej pytań? Więc śpieszymy poinformować Cię, że w każdej chwili można się z nami kontaktować. Z chęcią zareagujemy na każdą wiadomość.

Torebki Wittchen a także wielu innych producentów, dostępne w pasażach handlowych, pasują do wielu zwykłych ubrań i są na tyle oryginalne, by cieszyć się sporym powodzeniem wśród nich. To głównie w galeriach najlepiej szukać tego typu rzeczy jak ozdoby do włosów, paski, marynarki czy torby Wittchen i wiele innych sieci z ubraniami staje tu z łatwością na wysokości zadania.