Torebki, w które warto zainwestować więcej pieniędzy

Mówi się, że kobieca torebka nie posiada dna. Klucze, tusz do rzęs czy ulubiona zabawka dziecka – to tylko nieliczne przykłady. Jednak aby dobrze pełniła swe zadanie, powinna być uszyta z porządnego, trwałego materiału i mieć mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i zazwyczaj decyduje o jej jakości. Dlatego właśnie kobiety tak bardzo pokochały torebki skórzane.

Czerwona torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka to podstawa w szafie kobiet interesujących się modą. Ponadczasowa, funkcjonalna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej sprawdzą się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku – zależnie od fasonu.Nie ma co zastanawiać się czy warto posiadać je w swej garderobie, gdyż towarzyszyć nam będą długie lata. Należy wspomnieć, iż atrakcyjne ceny proponuje hurtownia torebek. Tutaj więcej: polecane portfele.

Czarna listonoszka, to nie jedynie praktyczny, lecz przede wszystkim modny dodatek dopełniający stylizację. Można ją nosić dla ciekawszego efektu z kobiecymi sukienkami, tudzież koronkami.

To przykuwający wzrok tekst, jednak poza tym sprawdź również inny podobny oraz równie nietuzinkowy materiał – my zalecamy to źródło.

Jej nieco poważny charakter zrównoważą jasne, pastelowe kolory. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, możemy połączyć torebkę z dopasowanymi dżinsami, topem z sieciówki i ciężkimi butami. Przestała działać już zasada Jackie Kennedy (torebka plus buty w tym samym kolorze), w związku z tym możemy puścić wodze swojej fantazji.
Jeszcze niedawno uważano, że takie modele torebek pasują jedynie kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. Na szczęście, dziś styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. Najnowsze wpisy: .

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu lub prostokąta to najlepszy dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić na co dzień. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej elegancka i zawsze na czasie, będzie torebka w kolorze czarnym.

Nieważne, jaką torebkę wybierzemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, ponieważ torebki ze skóry naturalnej od dawna kojarzyły się z prestiżem i nic zanosi się, by kiedykolwiek sytuacja ta uległa zmianie.