Trendy na sezon wiosenny- 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w jednym zdaniu jako poplątanie z pomieszaniem. Dalej modne będą barwy pudrowe królujące poprzednią wiosną. Oprócz nich, spotkamy także mocne zestawienia zarówno w sprawie koloru, jak też rodzaje materiału.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co wydaje się je jednoczyć, jest zaznaczanie kobiecości w wielu momentach życia.

Kliknij ten link i przeczytaj tam uwagi o nas (https://www.zeccoro.pl/pl/p/Zlota-zawieszka-pszczola/789). Jeśli powstaną jakieś wątpliwości, to z przyjemnością Ci na nie odpowiemy.

Ponownie pojawią się sukienki rodem z lat czterdziestych i pięćdziesiątych, czarujące ogromną zmysłowością. Dopasowane kroje, w połączeniu z lejącymi się materiałami, zdecydowanie będą rozbudzać wyobraźnię. Długie kurtki wiosenne proponowane na ten sezon, świetnie wpasują się w taki klimat. Każda osoba odnajdzie pośród nich tą, która będzie jej pasować. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą dodatkiem do zwiewnych sukienek, a ze skaju – do wizerunku niegrzecznej kobietki. Moda wiosna 2013 po pierwsze gloryfikuje zestawianie przeciwieństw.

Zapowiedziane wcześniej materiały podobne do skóry, zdaje się już na stałe zastąpiły skóry zwierzęce. Trendy wiosna 2013 pokochają je nie tylko ze względu na walory ekologiczne, ale też dlatego, że posiadają w sobie pierwiastek klasycznego kiczu. Jest to następny „must have” w tym sezonie. Do łask powróci także look opisywany jako glam sport, opierający się na zestawianiu komfortowych dresów z klasycznymi,ale także plastikowymi dodatkami.

Przygotowując się do lata, nie można także zapomnieć o tym jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy w jednej części, w obu wariantach proponowane są na obecny sezon. Najbardziej modne będą te, stylu vintage – ze słodkimi chwościkami. W marynarskie pasy, lub jednokolorowe. Co więcej stroje kąpielowe dwuczęściowe będą do kupienia w opcji z podwyższonymi bokserkami, zarówno podkreślającymi kobiecą figurę, jak też maskującymi strategiczne miejsca.

Moda wiosna 2014 daje więc fantastyczne pole dla fantazji. Można swobodnie zestawiać pozornie sprzeczne części garderoby i fasony. Odrobinka plastiku także będzie doceniona, bo jakby nie było zależy nam na pokazaniu, że modą można sugerować się nie tylko na poważnie.

Źródło: http://kraina-stylu.pl