Trendy na sezon wiosenny- 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w jednym zdaniu jako poplątanie z pomieszaniem. Dalej modne będą barwy pudrowe królujące poprzednią wiosną. Oprócz nich, spotkamy także mocne zestawienia zarówno w sprawie koloru, jak też rodzaje materiału.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co wydaje się je jednoczyć, jest zaznaczanie kobiecości w wielu momentach życia. Ponownie pojawią się sukienki rodem z lat czterdziestych i pięćdziesiątych, czarujące ogromną zmysłowością. Dopasowane kroje, w połączeniu z lejącymi się materiałami, zdecydowanie będą rozbudzać wyobraźnię. Długie kurtki wiosenne proponowane na ten sezon, świetnie wpasują się w taki klimat. Każda osoba odnajdzie pośród nich tą, która będzie jej pasować. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą dodatkiem do zwiewnych sukienek, a ze skaju – do wizerunku niegrzecznej kobietki. Moda wiosna 2013 po pierwsze gloryfikuje zestawianie przeciwieństw.

Zapowiedziane wcześniej materiały podobne do skóry, zdaje się już na stałe zastąpiły skóry zwierzęce.

Dzisiaj niełatwo o dobre i wiarygodne omówienie w kontekście opisywanej kwestii, jednak jeżeli chcesz takie zobaczyć, to zwyczajnie kliknij ten link!

Trendy wiosna 2013 pokochają je nie tylko ze względu na walory ekologiczne, ale też dlatego, że posiadają w sobie pierwiastek klasycznego kiczu. Jest to następny „must have” w tym sezonie. Do łask powróci także look opisywany jako glam sport, opierający się na zestawianiu komfortowych dresów z klasycznymi,ale także plastikowymi dodatkami.

Przygotowując się do lata, nie można także zapomnieć o tym jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy w jednej części, w obu wariantach proponowane są na obecny sezon. Najbardziej modne będą te, stylu vintage – ze słodkimi chwościkami.

Musisz pamiętać, że nasza strona www (https://kidshits.pl/pl/producer/Marvel/66) pomoże Ci w zgromadzeniu ciekawych informacji na każdy temat. Ta strona z pewnością Ci się będzie podobać.

W marynarskie pasy, lub jednokolorowe. Co więcej stroje kąpielowe dwuczęściowe będą do kupienia w opcji z podwyższonymi bokserkami, zarówno podkreślającymi kobiecą figurę, jak też maskującymi strategiczne miejsca.

Moda wiosna 2014 daje więc fantastyczne pole dla fantazji. Można swobodnie zestawiać pozornie sprzeczne części garderoby i fasony. Odrobinka plastiku także będzie doceniona, bo jakby nie było zależy nam na pokazaniu, że modą można sugerować się nie tylko na poważnie.

Źródło: http://kraina-stylu.pl