Odzież na wesoło i z humorem, czyli wszystko o koszulkach mających śmieszne nadruki

Jednym z chętnie ubieranych części ubioru, są koszulki, zakładane przez dorosłych, młodzież i dzieci. Traktowane są one jako niezobowiązujący, luźniejszy ubiór, raczej do noszenia na co dzień. Choć oczywiście zdarzają się osoby, jakie potrafią ubrać t-shirt] do garnituru, i w takim czymś idą na przykład na spotkanie w sprawie pracy, to jednak takie zestawienie niekoniecznie jest wszystkim zalecane.

Koszulka reklamowa, reklama

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Koszulki kupić się da chyba w każdym sklepie z ubraniami, czy to będzie jedna ze znanych światowych firm odzieżowych, czy też niewielki sklepik z tanią odzieżą. Oczywiście porównując koszulki z takich sklepów z pewnością można zauważyć dużo różnic.

Porządna koszulka będzie kosztować określoną sumę, lecz wykonana jest z bawełny o najlepszych parametrach (na przykład – zobacz. Bez żadnych problemów wytrzyma parę lat chodzenia i niejedno pranie, czego nie można powiedzieć o najtańszych, niemarkowych koszulkach. Niewiele kosztują i dokładnie taka sama jest ich jakość, często już po kilku praniach tak się ponaciągają, że nadawać się będą tylko i wyłącznie do kosza na śmieci.

Kolorystyka i wzory koszulek są bardzo różnorodne, w rzeczywistości wszystko zależy od fantazji projektantów. Ostatnio modne stają się koszulki (więcej na temat) ze śmiesznym nadrukiem, w sprzedaży pojawia się ich coraz większa ilość. Tu fantazja projektantów jeszcze się zwiększa, tym bardziej że niektóre motywy nie są zbyt delikatne i balansują na granicy przyzwoitości. A do wyboru jest rzeczywiście dużo. Dużą popularnością cieszą się śmieszne koszulki męskie mające najróżniejsze hasła. Popularne są także zdjęcia i obrazki, często opatrzone jakimś komentarzem albo hasłem. Śmieszne koszulki (zobacz koszulki z własnym nadrukiem) często są kupowane w charakterze prezentu, i faktycznie w tej roli bardzo dobrze się spełniają. Lecz zakładając je na co dzień pamiętać należy o tym, że nie zawsze ich ubranie jest dobrze spostrzegane. Są okoliczności, kiedy trzeba wykazać się dobrym gustem i z ulubionej koszulki zrezygnować, zwłaszcza jeśli motywy na niej przedstawione mogłyby kogoś w mniejszym lub większym stopniu zgorszyć.