Garderoba – jego wybór powinien być uzależniony od sytuacji

O tym, jak niezwykle ważne jest, by umieć dobrać strój do każdej okazji, nie trzeba oczywiście nikogo przekonywać. Przecież od dawna wiadomo, że „jak cię widzą, tak cię piszą”. Każdy z nas wyrabia sobie jakąś opinię na temat spotkanych w różnych okolicznościach osób. Równocześnie każdy z nas sam jest na co dzień oceniany – przez kolegów, współpracowników, nauczycieli, najbliższych, przez potencjalne sympatie. A od tego, jakie podejście mają do nas inni ludzie, wiele może zależeć.

lee

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Czasem chociażby bywa tak, że ktoś planuje powierzyć nam jakieś ważne zadanie, mające istotny wpływ na całą naszą dalszą karierę. Okazać się może natomiast, że nie sprawiamy jego zdaniem wrażenia osoby, której można zaufać – i zadanie to dostaje do realizacji kolega z biurka obok. Nie mówiąc już nawet o randkach, na których przecież ciągle jesteśmy oceniani. Nie chciałbyś z pewnością, aby miłość twojego życia przeszła obok ciebie mimochodem, bo założyłeś niestosowne do okazji spodnie męskie lee? W jeansach nie ma oczywiście nic złego.

Formuła tej witryny niezwykle Ci się podoba? Raduje nas to. Więc może zechcesz przejść do nowej strony? Prosimy, dowiedz się ponadto (https://e-hunter.pl/obroze-dla-psa) jak to zrobić.

Nawet hip hop ubrania są w niektórych sytuacjach odpowiednie, sprawdź: polecane ubrania hip hop. Pamiętajmy natomiast, że to co uchodzi dzieciom czy nastolatkom, nie przystoi już dorosłej osobie. Każdy z nas ma jakiś swój styl, jakieś swoje upodobania związane ze strojem.

Pasjonuje Cię tego typu tematyka? Jeśli tak, to zobacz propozycję analogicznych postów, ponieważ one niewątpliwie też okażą się warte Twojego zainteresowania.

I nie ma potrzeby z nich rezygnować. Niekiedy jednak warto je sobie pozostawić na bardziej prywatne okoliczności, a jeśli chodzi o te oficjalne pójść na kompromis.

bluza z kapturem

Autor: Warren S Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Sytuacja, gdy lepiej być ostrożnym jeśli chodzi o strój, to chociażby nowa praca. Czasem okazuje się, że w firmie panuje pod tym względem zupełny luz. Wtedy nie pozostaje nam nic jak tylko się cieszyć. W wielu firmach obowiązuje jednak dress code. Polega on z reguły na tym, że zakazane jest zakładanie luźniejszych ubrań, takich jak na przykład koszulki , które odsłaniają ramiona czy też krótkie spodenki. Jest to ważne szczególnie jeśli chodzi o osoby, które pracują na bieżąco z klientami. Wówczas nie reprezentują one już przecież jedynie samych siebie, ale całe przedsiębiorstwo. Ale oczywiście warto dodać, że po pracy możemy jak najbardziej wrócić do własnego tylu. Jeansy, spodenki w palmy, szpilki – kiedy jesteś we własnym domu czy na wakacjach, nic nie jest dla ciebie zakazane.