Ubiór na święta dla mężczyzny nie musi być nudny i konserwatywny. Zobacz jakie mamy propozycje

To dość często jest problem dla faceta – ubiór. Mówi się, że mężczyźni mają łatwiej niż kobiety, gdyż założą garnitur, jaki pasuje prawie na każdą okazję, natomiast kobieta musi myśleć, co wybrać, by było najbardziej właściwie. A weźmy taki okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu właściwy, jaki strój powinien wybrać mężczyzna?

renomowany producent

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprawdą jest, że w okresie świątecznym zawsze powinniśmy wyglądać wykwintnie. Takie konserwatywne zasady ubioru są dosyć uzasadnione, kiedy chodzi o ślub czy wyjście do teatru. W przypadku świąt bardziej od garnituru istotny komfort. W tym okresie przecież w sumie najczęściej się relaksujemy lub spotykamy z rodziną, więc powinniśmy czuć się jak najbardziej swobodnie. Z innej strony być może każdego dnia musisz nosić garnitur garnitury męskie wrocław, więc w święta marzysz o odrobinę swobody. Pamiętaj, jesteś w stanie sobie na to pozwolić, gdyż nie tylko garnitur sprawi, iż będziesz się prezentował elegancko. Choć więc mawia się, iż kobieta od nadmiaru ubrań ma gorszą sytuację, to i odzież męska jest w stanie sprawić wiele trudności.

Co powiesz na klasyczny zestaw koordynowany? To pomysł na korzystne połączenie odrobiny elegancji i swobody. W takim zestawie jest granatowa marynarka, biała koszula – dalej – i wełniane spodnie. Jeśli chodzi o obuwie, to nie ma ustalonych norm, ponieważ mogą być one czarne, ale także brązowe czy wiśniowe. W takim stroju zawsze będziecie się prezentować niezwykle stylowo. Ponadto, to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które po raz pierwszy idą na kolację do określonego miejsca, przykładowo może to być kolacja z przyszłymi teściami. Doskonałą ofertą jest też nieformalna marynarka. Ten ubiór sprawi, że będziesz wyglądał elegancko, lecz jednocześnie nie będziesz musiał zakładać tradycyjnej marynarki – polecane produkty.

Takie bowiem kroje wielu osobom wydają się po prostu nudne. Wybierz coś nieoczywistego, przykładowo oryginalną tkaninę, co umożliwi zachować smak klasyki, lecz i przemycić trochę niekonwencjonalnego stylu. Koszula dobierz białą, zaś możesz pomyśleć o dodatkach, jak mniej oficjalne krawaty. A co najważniejsze pamiętaj, że nie jesteś skazany na jeden dopuszczalny strój, tak więc jesteś w stanie eksperymentować, wiadomo jednak, że w granicach rozsądku, którą definiuje uroczystość tych świątecznych dni. Nie idź w drugą stronę, bo możesz stać się zbyt ekstrawagancki, co akurat w zupełności nie będzie pasować do okoliczności.