Ubranie wiele opowiada o właścicielu

Nasz sposób ubierania dużo o nas opowiada

Powiada się, że wystarczy jedno wejrzenie na jakąś osobę, a jesteśmy w stanie powiedzieć o niej bardzo wiele. Wiele o nas mówi już sam nasz sposób ubierania, to jakie mamy swetry, buty, oraz jakiego rodzaju dodatki posiadamy. Istnieją osoby, które wciąż ubierają się na sportowo, a są takie, które w każdej sytuacji postawią na szyk oraz elegancję.

półka z ciuchami

Źródło: http://www.flickr.com
Odzież na którą się zdecydujemy, powinna okazać się do nas świetnie dobrana pod kątem wielkości, tak by nie była ani za spora, ani za mała. Co więcej musi też zaznaczać nasze atuty, a zakrywać niedoskonałości naszego ciała, co będzie dobrze oddziaływało na nasze samopoczucie. Tymczasem kiedy pragniemy kupić nowe obuwie, to musimy nie tylko spoglądać na to, aby okazało się w odpowiednim rozmiarze, lecz też aby pasowało kolorem oraz wyglądem, do pozostałego stroju. Przez to, całość będzie się prezentowała niesamowicie, a co więcej inne osoby będą widziały, że posiadamy ulubiony styl, w którym najlepiej się czujemy. Przykładowe inspiracje w tym miejscu – gustowne garsonki i kostiumy.

sklep z ciuchami

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Należy zatroszczyć się o odpowiednio dopasowane dodatki

Kiedy nie pragniemy, żeby nasz strój był mdły i bez wyrazu, to należy zadbać o prawidłowo dobrane dodatki. Panowie mogą się skupić na paskach do spodni, na zegarkach czy spinkach do koszul, panie natomiast powinny przyłożyć dużą uwagę do torebek, biżuterii, jak i również pasków czy apaszek, które są w stanie zmienić każdą stylizację. Tak naprawdę w ubiorze najważniejsze są właśnie te dodatkowe drobiazgi, bo to za ich sprawą, ma szansę się okazać, że dwa takie same zestawienia ubrań, będą się przedstawiały całkowicie inaczej, właśnie ze względu na dodatkowe akcesoria, które do nich dopasujemy (przykłady: gustowne apaszki i szaliki na

Mamy szansę wzorować się na innych

Jeżeli nie posiadamy pomysłu jak powinien prezentować się nasz styl, to należy popatrzeć na to, jak ubierają się pozostali i to nie tylko ludzie ze świata mody oraz filmu.

Ten artykuł porusza faktycznie ważne kwestie, ale zobacz jeszcze tamto źródło (http://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-paszportowe) – na pewno uznasz, że są godne uwagi.

Dodatkowo jeśli będziemy dokładnie śledzić najnowsze doniesienia ze świata mody, to może się okazać, że bez kłopotu wybierzemy coś dla siebie, co wspaniale podkreśli nasz charakter i będzie pasowało naszym oczekiwaniom. Czasem warto podpatrzeć stylizacje u innych osób, a potem przerobić je w taki sposób, żeby świetnie odpowiadały naszym potrzebom oraz oczekiwaniom.