Użycie nowoczesnych technologii w medycynie estetycznej

Laser na dobre wstąpił w każdą dziedzinę naszego życia. Medycyna estetyczna wiedzie prym, jeśli idzie o użycie nowoczesnych technologii. Szramy po operacjach, oraz trądzikowe są przyczyną wstydu i niepewności. Medycyna estetyczna proponuje laserowe usuwanie blizn trądzikowych.

czysta cera

Autor: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Źródło: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Technologia laserowego usuwania szram to nieinwazyjne rozwiązanie, użytkujące laser frakcyjny, dzięki czemu realne jest prędkie i efektywne anulowanie blizny. Impulsy laserowe pobudzają koagulację tkanki bliznowatej i aktywizują tworzenie nowej, zdrowej tkanki. Czas gojenia się cery jest dość krótki, zagrożenie infekcji wykluczone, a odbierany ból jest nieduży, albo nie ma go w ogóle.Laserowe usuwanie blizn trądzikowych (tutaj) może być używane na każdych typach cery, co wraz z perfekcyjnymi efektami czyni ją preferowaną procedurą likwidowania blizn.Plastyka pochwy, czyli waginoplastyka , to skorygowanie szerokości waginy. Zazwyczaj decydują się na nią panie, u których w wyniku rodzenia doszło do pęknięcia, bądź naciągnięcia pochwy i krocza. Zamiarem operacji plastycznej pochwy jest poprawienie naprężenia mięśni waginy. Zabieg ów pozwala kobiecie silniej czuć radość płynącą z seksu. Ze względu na to że operację plastyczną pochwy robi się w znieczuleniu całkowitym, to niezbędne jest, aby pacjentka była całkiem zdrowa. Zupełna rekonwalescencja po tym zabiegu trwa mniej więcej dwa miesiące.

Zainteresowałeś się tym działem? Przeczytaj zatem dalej salon urody wrocław o tym punkcie w nowym artykule, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Sądzimy, że Ci się spodoba.

W tym czasie powinno się szczególnie troszczyć się o należytą higienę operowanej okolicy.

usuwanie owłosienia

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Fotodepilacja Warszawa to niszczenie owłosienia za pomocą światła. Polega to na selektywnej fototermolizie, podczas której następuje zamiana energii światła kierowanego na skórę w energię cieplną i wykorzenianie wyłonionych komórek odpowiedzialnych za przyrost włosów. Melanina absorbuje energię cieplną i wiedzie ją do mieszka włosowego, gdzie odmieniona w ciepło niszczy mieszki włosa. Pozbawiony owych komórek włos umiera i wypada.
Liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, własności zarostu, części ciała poddanej depilacji, płci i wieku, a również jego profilu hormonalnego. Jest sporo przeciwwskazań, o których zainteresowany powinien być uświadomiony przed zabiegiem.