W biel się odziej

Można zauważyć, że w świecie mody dominować zaczęły kolory jasne. Ciuchy w kolorze białym są fantastyczne w czasie skwarnych dni – tą metodą człowiek mniej odczuwa ukrop. Stroje białe są z tej przyczyny często noszone przez mieszkańców państw południowych. Według fachowców od mody takie stroje można zakładać też zimą.


białe sukienki w style=

Jak wszyscy wiemy, jesień w Polsce to zazwyczaj deszcze, dlatego wdziewanie białych ciuchów może zakończyć się dużymi plamami – ale jest pewien ratunek. Białe stroje, takie jak chociażby białe sukienki, rozsądnie jest nosić w suche dni. Można także zakładać je tylko na doniosłe okazje. Różne bale jesienią najczęściej są organizowane w zamkniętych miejscach, zatem znika niebezpieczeństwo związane z błotem.

Na eleganckich świętach świetnie zaprezentują się modne beżowe szpilki na wysokim obcasie. Trzeba pamiętać, że trzeba do nich dopasować resztę ubrań – polecamy jednolite koncepcje. Łączenie kremowych butów z brązowymi spodniami nigdy nie stanowiło dobrej koncepcji i na odwrót. Nie trzeba także wkładać na siebie przesadnie ujednoliconych ubrań – mądrze jest postawić po prostu na różne odcienie jasnych barw. Dobrym przykładem jest komplet: beżowe szpilki, kremowe spodnie i popielata góra. Tak przygotowana możesz ruszać nawet na najszykowniejsze przyjęcie tej zimy!

Kiedy nad Wisłą znów przyjdą słoneczne dni, włóż na siebie bermudy (sprawdź: . Te zgrabne spodnie wracają do łaski – w tym sezonie będą w cenie oczywiście modele w jasnych odcieniach. Do takiego ubioru warto dopasować przewiewną bluzkę z dynamicznymi wzorami. Letnie miesiące łączą się właśnie z takimi świeżymi tonacjami i radością życia.

Do zestawu dodaj stylowe duperele w takiej samej tonacji – z bermudami będzie się znakomicie prezentować ekstrawagancka lekka torebka z wielobarwnym wzorem. Można jeszcze dodać białą chusteczkę, którą można się zabezpieczać przed promieniami słonecznymi w najgorętsze dni, oraz okulary przyciemnione w analogicznej stylizacji

.