Jakim sposobem bez uszczerbku opalać się w solarium?

Solaria to niesłychanie atrakcyjna forma opalania. Z solariów możemy skorzystać zawsze, zarówno latem, jak też zimą, dzięki czemu ładną opaleniznę zdołamy mieć przez kompletny rok. Z solariów korzystają najczęściej kobiety, chociaż wśród mężczyzn też stają się one coraz bardziej słynne. W chodzeniu do solarium nie ma nic złego, jednak korzystając z takiej odmiany opalania, musimy zachować nadzwyczajną ostrożność oraz pomnieć o bezpiecznym opalaniu. Ale jak wolno bez szwanku opalać się w solarium?

opalenizna

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Przede wszystkim musimy skorzystać z profesjonalnych solariów, które posiadają wysokiej jakości łóżka opalające oraz nowiusieńkie lampy – kliknij tu.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta sprawa, koniecznie sprawdź link lampy i żarówki a dowiesz się znacznie więcej szczegółów, które z pewnością wywołają na Twojej twarzy śliczny uśmiech.

Jeśli lampy w solarium pracowały więcej niż 800 godzin to prawidłowiej zrezygnować z opalania. Bez względu na to czy korzystasz z solarium leżącego czy intryguje Cię bardziej solarium stojące – pomnij o stosownym okresie opalania, z początku nie powinien on przekraczać 5 minut. Dłuższa wizyta w solarium zdoła być szkodliwa, szczególnie dla postaci, jakie mają niezmiernie jasną cerę.

Bez zwłoki zobacz na stronie (https://www.svr.sklep.pl/category/LIFTIANE-258194) inne tego rodzaju informacje. Tam również przeczytasz coś emocjonującego, gdyż przedstawia ona zbliżoną problematykę.

Kiedy Twoja skóra przyzwyczai się do tego rodzaju opalania, zdołasz wydłużyć czas spędzany na solarium – do 10 minut. Jeżeli dopiero zaczynasz chodzić na solarium, możesz opalać się co 2-3 dni, niemniej nie dłużej aniżeli przez 10 dni. W przyszłości należy obciąć czas chodzenia na solarium oraz opalać się nie więcej niż raz w tygodniu. Osoby, które systematycznie chodzą do solarium przez kilkanaście miesięcy i opalają się parę razy w tygodniu ryzykują rakiem skóry oraz innymi istotnymi schorzeniami.

W toku opalania powinno się też zabezpieczać oczy i brodawki piersiowe, które są nadzwyczaj wrażliwe. Każdy z nas zasługuje czasami na sekundę radości. Światło lamp solarnych nie tylko daje ładną opaleniznę, lecz poprawia nastrój i zapobiega stanom depresyjnym, jakie częstokroć występują z powodu braku słońca. Nie ma więc nic złego w tym, jeżeli wybierzemy najlepsze day spa oraz skorzystamy tam między innymi z solarium. Pamiętajmy jednak o zachowaniu rozsądku i nie ignorujmy niebezpieczeństw, które niesie za sobą za częste oraz za długie opalanie się w solarium.

Doczytaj: