• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • W jaki sposób dbać o stan skóry i włosów w okresie zimy? Które produkty okazują się niezastąpione?

W jaki sposób dbać o stan skóry i włosów w okresie zimy? Które produkty okazują się niezastąpione?

Troska o swój wygląd jest szczególnie ważne dla kobiet. Dobry strój i kosmetyki pomagają otrzymać pożądany rezultat. Niestety w sezonie zimowym, za sprawą trudnej aury pogodowej, dbanie o to jak wyglądamy staje się utrudnione, lecz przy okazji szczególnie istotne. Jeżeli mowa o codziennej pielęgnacji skóry i włosów, często właśnie wtedy potrzeba szczególnej atencji. Jakie specyfiki stosować w tak ciężkim dla naszego ciała okresie? Jakie kosmetyki najbardziej się wtedy sprawdzają

zabiegi pielęgnacyjne

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwszezadbajmy o włosy. Zimą są one narażone na zmiany temperatury. Na zanieczyszczenia związane czasem z dużym smogiem w mieście, lecz też na uszkodzenia mechaniczne spowodowane noszeniem czapek jak i różnych nakryć głowy. Seria Loreal professional pomoże nam zadbać o kondycje włosów. Szampony, odżywki ale też farby koloryzacyjne w tej serii są produktami wysokiej jakości. Niektóre z takich produktów do wypróbowania tyko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ale część z takich kosmetyków można z powodzeniem kupić w drogeriach. Warto wybrać coś właściwego dla swojego typu włosów, by wspomóc je trochę oraz nadać im siły w tym zimowym okresie, gdy bardziej narażone są na osłabienie. Sprawdź więcej: balsamy do ust carmex dla ciebie.

Jeżeli chodzi o różne newralgiczne miejsca, to na pewno usta należą do takich obszarów. Zawsze zimą narzekamy na wyschnięte i pękające wargi. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w niskiej temperaturze, gdy często bezwiednie zdarza nam się oblizać usta, to w zetknięciu z zimnym powietrzem są one częściej narażone na pękanie. Z tego powodu w zimie należy częściej je nawilżać. Doskonałe będą balsamy do ust Carmex. Mamy do wyboru różne zapachy dostępne w tubkach, słoiczku lub w sztyfcie. Co istotne są one ultranawilżające i posiadają filtr SPF, który chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Zimą często zdarza się mroźna pogoda, gdy to niebo jest wolne od chmur, a słońce mocno świeci. Tym bardziej wtedy przyda się tego typu ochrona. Przeczytaj dalej: odnośnik www.

Zimowa pielęgnacja

Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR

Jeżeli chodzi o dbanie o skórę w tym okresie przede wszystkim ważne jest nawilżanie.

Czy nasz wpis był atrakcyjny, ale masz ochotę na następne? Pragniesz zobaczyć link do źródła (https://spabaltica.pl/pl/twoja-strefa-urody/kosmetyka-ciala/upiekszanie/masaz-wyszczuplajaco-antycellulitowy)? W takim razie namawiamy – wystarczy wyłącznie najechać myszką.

Pamiętajmy o takiej dodatkowej ochronie ciała obok cieplejszych ubrań. Wszystko co silnie nawilża sprawdzi się doskonale. Ostatnimi czasy bardzo popularny jest olej kokosowy, który można stosować przykładowo na noc po kąpieli. Dobrze też sprawdzi się zwykła oliwka. Wieczorem dobrze jest używać właśnie takich bardzo tłustych specyfików.

Czy szukasz na stronie co oznacza wzmożony metabolizm w badaniu pet czegoś bardzo ciekawego? Zapraszamy w takim razie do nowego wpisu. Musisz tylko kliknąć w podany link.

Natomiast rano dobre będą lżejsze, różne balsamy do ciała, jakie dobrze zabezpieczą skórę, a do tego nie potłuszczą naszych ubrań.