W jaki sposób dopasować buty do okrycia?

Powinnyśmy pamiętać o tym, że nieodpowiednio dobrane buciki mogą zepsuć nawet najrzetelniej przygotowaną stylizację. Stąd warto przeznaczyć troszeczkę czasu na przyswojenie kilku naczelnych, powszechnie obowiązujących reguł. Sprzymierzeńcem kobiet narzekających na zbyt obszerne łydki pozostają buty damskie na obcasie a także koturnach, najlepiej głęboko wcięte na przodzie.

Buty damskie

Autor: Kasya Shahovskaya
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku koturnów liczą się wyłącznie te wyjątkowo zgrabne, poprawnie wyprofilowane, najlepiej w identycznym odcieniu jak pozostałość butów.

Nie zwlekaj – czytaj artykuł, jeśli zaintrygowały Cię notki z artykułu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod poniższym linkiem znajduje się dużo szczegółów.

Unikać trzeba butów kończących się w najszerszym miejscu łydki, luźnych kozaczków, lub też dużych ozdób i frędzli. Niezbyt korzystnie wygląda połączenie balerin oraz spódnicy. Klapki marki Inblu ? Na odwrót muszą postępować panie szczupłe, chcące trochę zaokrąglić swe kształty. Sandały damskie lub czółenka – wszystkie te opcje są mile widziane w nadzwyczaj dekoracyjnych odmianach, z fantazyjnymi wykończeniami.

Kliknij tutaj i zobacz przykłady (lamalama.pl/), które też mówią o opisywanej kwestii. Przeczytasz tam dane, które z pewnością pogłębią Twą wiedzę w tej sprawie.

Zgrabne stopy świetnie zaprezentują się w butach z paskiem dookoła kostki.

Wiele okazji potrzebuje szczególnej oprawy, a co się z tym wiąże – odzienia, w związku z tym wybierając się na spotkanie zawsze winnyśmy mieć pojęcie, jaki charakter będzie ono posiadać. Jeśli będą to rozmowy biznesowe, dresscode nakazuje włożyć buciki na większym obcasie względnie klasyczne czółenka, pamiętając o tym, żeby palce zawsze pozostały zasłonięte.

Buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu
Odpowiednie dostosowanie bucików do okazji to nie tylko objaw dobrego stylu, lecz też wyraz szacunku dla ludzi z jakimi się spotykamy, a także wyraz naszego odgadnięcia sytuacji. Jednakowo niestosownie wyglądać będą tenisówki noszone podczas ważnej uroczystości, jak także wysoki obcas w trakcie przechadzki po lesie.
Bartek – sandałki dobre dla stopy!
Dobrze jest wyszukiwać rozwiązań łączących modę z wygodą, czego przykładem są tak modne od kilku lat botki na koturnach, ciągle kusząco spozierające na nas ze sklepowych gablotek. I choć psychologia ubioru to dyscyplina kontrowersyjna, możemy się zgodzić, że świadomość interesującego wyglądu u kobiet jest jednym z determinantów ich dobrego nastroju. Podług profesjonalistów od wizerunku kobiety nadzwyczajną uwagę przywiązują do stroju i dodatków. Wiedząc że znakomicie wyglądają, są pewniejsze siebie. Przeanalizuj
  • Gabinet kosmetyczny Art Beauty