• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • W jaki sposób na własną rękę w swym mieszkaniu wykonać kolorowanie włosów przy pomocy farby Londa?

W jaki sposób na własną rękę w swym mieszkaniu wykonać kolorowanie włosów przy pomocy farby Londa?

Wszelki pojmuje, że kobieta zmienną jest. Co jednak powoduje, że tak się rzeczywiście dzieje? Reakcja jest łatwa: to sprawa zmiany ubioru, makijażu, koloru paznokci czy kwestia włosów.

A dowolna z wymienionych możliwości przynosi duże pole działania.

stykówka - obuwie

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Dla przykładu tego typu kobieta może szybko zmienić kolor swoich włosów. I to na jakikolwiek kolor chce. Jeśli ma włosy w kolorze jasnym, to mogłaby prędko stać się szatynką i odwrotnie. W obecnych dniach nie ma z tym żadnego kłopotu. A jak to zrobić? Więc wystarczy kupić w sklepie kosmetycznym coś tego typu jak Londa farby. To perfekcyjny produkt kosmetyczny, jaki zezwoli każdej kobiecie na niezwłoczną i fachową przemianę odcienia swych włosów. Z jakiego powodu by nie? Należy zadecydować, czy też chcemy wykonać farbowanie włosów w mieszkaniu czy też u fryzjera. Ta wtórna opcja jest oczywiście nieco droższa, lecz również bezpieczniejsza. Fryzjer posiada u siebie w salonie wszelakie kolory Londa farby, zatem na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.
Kiedy kupisz już dobre Londa farby, a kolorowanie włosów będziesz chcieć wykonać w swoim mieszkaniu, to musisz się do tego odpowiednio przygotować. W jaki sposób? Otóż wybierz jakiekolwiek stanowisko w domu, gdzie będzie miał miejsce ten zabieg. Potem zabezpiecz to stanowisko przed niezamierzonym zaplamieniem, układając np. na podłodze celofan albo gazety.

Później przyszykuj sobie jakąkolwiek pelerynkę lub starą bluzę, jaką można zachlapać czymś takim jak Londa farby. Potem postępuj zgodnie z zamieszczoną na opakowaniu Londa farby instrukcją. Z pewnością całość się uda.