• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • W jaki sposób obecne gabinety kosmetyczne wykorzystują technologiczne nowinki przy różnych zabiegach.

W jaki sposób obecne gabinety kosmetyczne wykorzystują technologiczne nowinki przy różnych zabiegach.

Kobiety od wieków pragną, żeby pięknie wyglądać. Trudno się więc dziwić, że za swoją urodę są w stanie dużo zapłacić, a także dużo cierpieć, bowiem niektóre zabiegi nie należą do najprzyjemniejszych. Rzecz jasna wiadomym jest, że aby odpowiednio wyglądać trzeba przede wszystkim zadbać o siebie, jeśli ktoś nic nie robi i na co dzień przejada się pączkami, to największa ilość zabiegów na nic się tu nie przyda. Ale dla osób, które jednak dbają o to, aby odpowiednio żyć każdego dnia wizyta w porządnym gabinecie kosmetycznym rzeczywiście może sporo pomóc. A obecnie wybór jest naprawdę duży, bowiem medycyna i kosmetologia estetyczna cały czas idą mocno do przodu. Jeszcze do niedawna jednym z największych problemów pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i czemu tak dużo. Obecnie zamiast tego inwazyjnego zabiegu wykorzystuje się ultradźwięki czy lasery, jakie nie tylko są dużo bardziej bezpieczne, lecz również dają najczęściej znacznie lepsze rezultaty bez skutków ubocznych.

akt - skóra

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie sprawa wygląda z powiększaniem piersi, niedawno panowały silikonowe wkładki, a aktualnie stosowane są inne, znacznie lepsze metody . Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się na przykład przeszczep tłuszczu do biustu cena. Wykonuje się go w taki sposób, że w miejsce silikonowych implantów biust modelowany jest przy pomocy komórek pobranych wcześniej z ciała i odpowiednio przygotowanych. Tym sposobem nie tylko wszystko będzie wyglądać bardzo naturalnie, to równocześnie do minimum redukuje się możliwość wystąpienia powikłań i komplikacji po zabiegu. Coraz więcej kobiet interesują także najskuteczniejsze zabiegi na cellulit, który naprawdę może znacznie uprzykrzyć życie. W ostatnich latach coraz częściej stosuje się w tym celu lasery i ultradźwięki, nowoczesne urządzenia w tym zakresie mogą rzeczywiście sporo .

skóra - odbitka

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz tego w rękach doświadczonych specjalistów są naprawdę skuteczne, a i pod względem cen zachęcają do tego, żeby z nich korzystać. Rzecz jasna należy też pamiętać o najróżniejszych masażach skórnych, przy ich pomocy również można skutecznie walczyć z pomarańczową skórką – .